Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy az átlagos lányok után is futnak?

Figyelt kérdés

Meg hogy elegek a belső értékek, satöbbi.

A többség el se jut odáig, hogy egy átlagos lány belső értékeire legyen kíváncsi.

A legtöbb férfinek akkora elvárásai vannak külsőre, hogy ha maga Vénusz testesülne meg itt előttük, abban is találnának hibát.

Több olyan lányismerősöm van, aki emiatt szingli. Mert csak átlagos, és el se jut odáig, hogy meg akarják ismerni.

Férfiak dettó. Megkérdeztem, milyen lány tetszene neki, leír egy Insta modell szépséget, majd kiköti, hogy de ezt a szintet plasztika nélkül legyen szíves hozni a hölgy.

Közben a srác meg se nem rendes, se nem helyes.


2019. máj. 11. 09:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Bezzeg ha felmennének társkeresőre, kapnának egy nap alatt húsz farokfotót meg "Teccöl! sex?" üzenetet :D

Lehet, erre gondoltak "futás" alatt...

2019. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Átlagos nő megkapja a farokfotót meg a "d.gnalak" üzenetet, instacsajoknak meg ott pitiznek, hogy szóba álljanak velük,aztán gyertyafényes randira vihessek. De ezt csak gyk-n tagadják.
2019. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem, hogy mi a kérdés.
2019. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Átlagos lányként akkor se fogsz Brad Pittet kapni állandóra. Vagy az Átlag Jóska vagy a macskák. Akár tetszik akár nem.
2019. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
Én sem értem, mi ez a kérdés! Átlagos lányok után is futnának átlagos pasik, sőt a legtöbb pasi beérné egy normális átlagos lánnyal, csak őket valahogy nem veszik észre. Most komolyan azon vagy felháborodva, hogy a Jason Momoa féle alfahímek nem utánad koslatnak?
2019. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy rólam van szó?


Hol írtam, hogy felső kategóriás top pasikeról van szó?


Kiemeltem, hogy még az átlag alatti pasiknak is akkora az elvárása, hogy egy Insta modell sem bírná azt megugorni.

2019. máj. 11. 09:25
 7/27 anonim ***** válasza:
17%

"Bezzeg ha felmennének társkeresőre, kapnának egy nap alatt húsz farokfotót meg "Teccöl! sex?" üzenetet"


Ez meg egy nagy kamu! Kapna egy csomó normális üzenetet is, csak meglátja a férfi "átlagos" profilképét, és el sem olvassa. Bezzeg a jóképű nagy macsóét elolvassa, gondolom ezért találkozik mindig "teccő, szex?" szövegekkel.

2019. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan ! Azért egy teljes átlag lány (aki nem kövér ) simán kap napi 100 ajánlatot egy tarskeresőn! Míg férfiben egy átlag az lehet még 30 évesen is szűz.
2019. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Látnád milyen külsejű férfiak szólogatnak be ott :D nem lenne még a Bred Piti se.
2019. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Pedig egyesnek van igaza.

Frusztrált, magukra keveset adó, elhízott, két foga van, az is ferde kategóriájú pasik ráírnak bárkire, aki alatt lyuk van, és küldik az említett képeket.


Aki kicsit is igényes magára szellemileg, az igényes annyira külsőre is, hogy ne a fenti kategóriába essen, és nem is küldözget hasonló szemetetet.


Tapasztalat. De elkanyarodtunk.

2019. máj. 11. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!