Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem képesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem képesek a jóravaló férfiakat megbecsülni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy minden nő ilyen, de a fiatalabb korosztályra, úgy 18-30-ig igencsak ez a jellemző. Nem egy lánytól hallottam azt, hogy jó, ha a srác egy kicsit "rossz"... Volt olyan barátnőm, aki azért szakított velem, mert szerinte túlságosan tisztelem a nőket. Egy másik meg egyszer megkérdezte, hogy miért vagyok vele ennyire rendes... Érti ezt valaki? Soha nem voltam papucs, csak úgy gondoltam, hogy a kedves gesztusok, mint például az ajándékok vagy, hogy én fizetek ha elmegyünk valahová vagy, hogy kerülöm a konfliktust, előzékeny vagyok és hasonlók, majd építeni fogják a kapcsolatot és a lány majd igazi férfinak fog tartani. Ehelyett jött a koppanás... Tényleg nem értem. Amikor meg jobban kiálltam magamért, megkaptam, hogy bunkó, arrogáns, hím soviniszta barom vagyok... Mégis akkor hogy kéne viselkednünk, nekünk srácoknak???

2019. máj. 14. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Mint ahogy a srácok sem egyformák, a nők sem.

Kvázi nem tudsz úgy viselkedni, hogy az az ÖSSZES nőnek bejöjjön.

Addig kell próbálkozni, ameddig azt az egyet meg nem találod, akinek pont ez tetszik. Általánosítani meg igen nagy butaság, magadtól veszed el az esélyt, ha mindenkit egy kalap alá veszel.

2019. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért szakított veled, ez csak a kifogás volt. Ha nem egy lánytól hallottad, akkor vedd komolyan. Attól még lehetsz férfi, hogy előzékeny vagy meg kerülöd a konfliktust, ezek jó tulajdonságok. Magadért kiállni nem csak bunkó, arrogáns és hímsoviniszta módon lehet. Sok sikert.
2019. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Megértem ez részben azert van mert a legtöbb nő életében nem találkozott ilyen férfival ezért nem tudjak hogyan kezelni tudod az ismeretlen sokszor ijesztő! A masik meg egy kis rossz fiuság tényleg nem árt ez most nem abból al hogy meg csalód vagy mas nőket kezdesz el kukkerolni! Egy kicsit targyiasan kell bánni velük kb mint egy kutya a játékával az csak is az öve ő használhatja


Vagy mint én a barátnőmmel rendes vagyok segitő nagyon szeretem őt nem is akarok mást de azert mindig elmondom hogy csak az enyém, én használhatom őt, mit vehet fel, nem baratkozhat fiúkkal (Ensem lányokkal ugy gondolom ez igy fér!), ha megy valahova a baratnoivel akkor azt meg kell írnia! Ha azt mondom hogy éjfélig ne gyakoroljon akkor ne gyakoroljon! Ha azt mondom hogy egyél akkor ennie kell! (Persze azert logikus érvekkel is alátámasztom az akaratomat, de az akaratom az maga az isten!)


Őszintén nem kell mindig rendesnek lenni! Nem azt mondom légy bunko mert az nem megoldás inkabb az hogy ervenyesitsd az akaratodat... meg kell mondani neki azert én férfi vagyok te meg nő (még mielőtt valaki meg támadna 😅 sokszor túlzásokba tud esni ha nem szólok ra hogy ne gyakoroljon annyit akkor képes 15+ órát is gyakorolni éjféli-hajnali időkig is azt este nem tudja magat ki pihenni! Hajlamos a diétát is tulzasba vinni annak ellenére hogy imád enni... jobban szeretem ha van rajta egy kis husi mint ha csont lenne ott... sok olyan ruhát vesz fel amik igazából kicsik rá... és lehet látni hogy szinte megfullad tőle... na meg mivel par számmal kisebb igy jobban felfedi magat vele mint amennyire kellene... vannak dolgok amikben nem engedek egy kapcsolatban ezek az én elveim ebből nem engedek! Nem nem fogom vele szakitani inkabb olyanra faragom amilyenre szeretném!


szoval jah próbáld meg te is ezt ne legy tul bunkó de ne legy tul rendes sem... mert hajlamosak a nők hülyeséget csinálni... főleg ebben a 18-25 lázadó korszakban

2019. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
#3 Mit szokott gyakorolni?
2019. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Tánc
2019. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem becsülik meg, mert ők nem olyanok. Hidd el, egy becsületes ember meg fogja becsülni a becsületes embert.
2019. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Én miért nem ezt látom jellemzőnek? A legtöbb barátnőm (18-30 közötti korosztály pont, már inkább a 30-hoz közel a kettő közül) teljesen normális, rendes sráccal él együtt - meg én is btw.

Nem tudom, hogy mi vagyunk ufók, vagy a gyakoris srácok nem tudnak választani egyszerűen...

2019. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet, hogy összemosod a jóravalóságot a behódolással? A másik végletbe sem kell átmenni. Van egy egészséges arany középút a bunkóság és a töketlenség között.


A 3. hozzászólónak meg sajnálom a barátnőjét, a párunk nem a tulajdonunk.

2019. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2019. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
De a tulajdonunk 😅 persze ez fordítva is igaz ez az én néző pontom nem kell elfogadni!
2019. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!