Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként melyik társkeresőre érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyikre sem, de ha valami, akkor nekem még mindig a Tinder jött be legjobban, bár nem lett kapcsolat itt sem. 26/F
2019. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont a tindert próbáltam nemrég nekem egy pár sem volt 4 hét alatt.
2019. máj. 14. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

A képeken múlik 80%, 20% pedig a bemutatkozáson.

Fontos hogy menő képeid legyenek, és NE húzz mindenkit jobbra, mert akkor a Tinder azzal büntet hogy senkinek nem mutatja a profilod. (Ezt sokan nem tudják)

2019. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Így van a képeken múlik minden.

(egyébként mindkét oldalról)


Utána bármiről lehet beszélni az mind csak bla bla amíg nem találkoztok, a többi akkor dől el.-

2019. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első találkozás. Ingyenes, semmi lehúzás.
2019. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a rosszlanyok oldalon több esélyed van ismerkedésre
2019. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát már én is azt mondom, hogy a rosszlányokon, vidékilányokon nagyobb esély van megismerni valakit. Mert már találkozni se lehet senkivel a társkeresőkről. Arra is napokat kell várni, hogy vissza írjon a csaj. Írogatnak, de nem akarnak találkozni. Hát köszönöm, de ebből nem kérek.
2019. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!