Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tipikus fiatal huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus fiatal huszonéves férfi szindróma, mit lehet tenni? Véget ért egy 8 éves kapcsolata és csak néz ki a fejéből bambán, mert csajozni azt nem tud

Figyelt kérdés

Egy közeli jó barátomról van szó, akivel még középiskolai osztálytársak voltunk és azóta is tartjuk a kapcsolatot. 17 évesen jött össze a gyönyörű barátnőjével, aki sokkal szebb volt csajban, mint amilyen ő pasiban. De ilyen ahogy észrevettem nagyon sok van tizenéves korban (ami később már nem történik), hogy lányok úgymond a "semmire" beleszeretnek egy srácba úgy, ahogy felnőttként már nincs olyan. Tehát a srác se nem magabiztos, vicces, tökös, se nem néz ki annyira jól, de nem is gazdag, mondhatni semmit nem tud felmutatni és mégis. Ilyen tizenévesen kialakult kapcsolatoknál előfordul, de később már nem, hogy nagyon külsőre helyes lányt látni mindenben átlagos sráccal.


Szóval pár hónapja ért véget a kapcsolata és már érdeklik megint a csajok, de vannak gondok. Az elvárásai az egekben és olyan csajokat mutogat, hogy kikkel lenne, akikkel szerintem ő nem egy ligában játszik és nagyon sokat kellene még fejlesztenie, javítania magán hozzájuk. Beletunyult a párkapcsolatba is eléggé, a sportolást abbahagyta (de azért nem lett kövér). Vannak gondok a ruhatárával és kicsit talán a higiéniájával is (nem bűzlik, ne így értsétek.) Akar csajozni, de gyáva odamenni csajokhoz ismerkedni akár bulikban, akár nappal, akkor is ha szemezik vele egy lány. Azt sem fogadja el, hogy más már az ismerősi körünk mint tizenévesen volt, amikor lehetett társaságon keresztül is ismerkedni. Ő is úgy jött össze a barátnőjével, hogy az egy évfolyammal lentebb járt a giminkbe és bejelölte, vagy ilyesmi. Úgymond nem állja meg a helyét a felnőtt randipiacon. Hogyan lehetne neki segíteni szerinted? Vagy agyat verni belé ebben, hogy lássa már reálisan a helyzetét. Máskülönben okos, intelligens ember amúgy, de ebben most annyira nem látja a dolgokat. Kicsit kifogytam az ötletekből, szóval ezért várok másoktól tanácsokat, hátha. Előre is köszi!

25/F


2019. máj. 16. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"úgymond a "semmire" beleszeretnek egy srácba úgy, ahogy felnőttként már nincs olyan. Tehát a srác se nem magabiztos, vicces, tökös, se nem néz ki annyira jól, de nem is gazdag, mondhatni semmit nem tud felmutatni és mégis."

Te meg irigykedsz? Akinek ilyen barátai vannak, annak nincs szüksége ellenségre :D

2019. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, irigy voltam rá, mert neki volt szép barátnője, nekem pedig tizenévesen nem jutott semmi, de ezen túlléptem és nem befolyásolta a barátságunkat. Én későn érő típus voltam. Tényleg csak 20 évesen veszítettem el a szüzességem, viszont azóta voltam kéttucat lánnyal úgy, hogy még egy páréves kapcsolat is belefért.


Szóval tudom hogy kell csajozni, neki viszont nem tudok segíteni, mert nem hallgat rám. És ami írtál idézetet tőlem, azt nem a barátomról írtam, hanem általában. Ne mondja senki, hogy ugyanezt nem vette észre.

2019. máj. 16. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki látja a barátai hibáit. Senki sem tökéletes.


És tizenévesen tényleg a “semmire” jönnek össze a párok, még nem tudatosan választunk partnert, nem tudjuk, hogy mik lehetnének a fontos szempontok. Viszont ha ő el van tévedve a saját szintjét illetően, akkor majd pár csalódás után rájön, neked nem kell ebbe beleavatkozni. Ha ekkora egoja van, úgyis csak megsértődne.

2019. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet hogy most tényleg hagynom kell kicsit a saját levében főni még. Remélem azért nem kell éveket elcsesznie, mire rájön a dolgokra, csak már egy éve éreztem, még a szakításuk előtt, hogy ez lesz majd és annyira szívesen segítenék neki, mert ő is segített már az élet más dolgaiban
2019. máj. 16. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azt sem fogadja el, hogy más már az ismerősi körünk mint tizenévesen volt, amikor lehetett társaságon keresztül is ismerkedni."


Huszonévesen is sokkal szívesebben ismerkedik az átlag ismerősi körön/társaságon keresztül, nem tudom, mi ebben a fura. Nem mindenki randiguru.

Arra rávilágíthatsz finoman, ha akarsz, hogy szerinted nem feltétlenül megfelelő lányok között nézelődik, de a többit hagyd rá. Gondolom egyidősek vagytok, cseppet sem öreg, hogy az agglegény életén kéne aggódnod. Majd a saját tempójában nyit.

2019. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!