Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Kiknek érdemes manapság társkeresőket használni?

Beleértve tinder, badoo. Én nem tartom magamat csúnyának, igyekeztem előnyös képet kitenni, de hiába.. Volt ugyan hogy voltak eggyezések, de nem lehetett velük beszélgetni.

Régen használtam ilyen oldalakat, azért hagytam ott az egészet, mert nem jött válasz hiába próbáltam bármit is, nem láttam értelmét. Nem érdemes használni ilyen oldalakat mert csak idő pocsékolás? Vagy tényleg nagyon jól kell kinézni hogy észrevegyenek? Kell hogy legyen autó lakás, legyen mit felmutatni? Vagy kiknek érdemes használni ezeket az oldalakat? F

máj. 16. 17:34  Privát üzenet  

A válasz
Az a baj, hogy Tinderen tényleg csak a külső számít, ezt lányként mondom. Nekem egyáltalán nem a kigyúrt szépfiúk jönnek be, de egy kép alapján el tudom dönteni, hogy érdekel-e az illető. Ha a tucatlányokat vesszük alapul, akkor ők akkor húznak be, ha jól nézel ki, előnyös képeid vannak (nem a tükörben fotózod magad, hanem pl. jó mnőségű nyaralós képek).

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 17:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
31 éves férfiként melyik társkeresőre érdemes regisztrálni?
Hol érdemes társat keresni egy kisvárosban?
Érdemes várni, vagy jobb még az elején lezárni?
Milyen társkeresőket érdemes kipróbálni?
Érdemes kipróbálni a társkeresőket, vagy ne foglalkozzak vele, majd jön ha jönnie kell alapon?
Ismertek Facebookos társkeresőket? Amik esetleg zárt csoportok és kifejezetten társkeresésre csatlakoznak emberek? Ha van ilyen ajánlanátok melyikhez érdemes csatlakozni, ha...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!