Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor találhatnék végre párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találhatnék végre párt?

Figyelt kérdés

Már unom, hogy telnek az évek és egy nőt nem találok magamnak. Évek óta nem volt csajom. A neten ismerkedek, de akik járni akarnának velem, azok 100-200 km-re laknak. A prosti lenne a megoldás, hogy történjen valami végre?

Mert egyszerűen nem látok más kiutat, csak elmennek az évek a semmire. Én nem ragaszkodok kapcsolathoz, de a szex hiányzik.



2019. máj. 18. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

"A neten ismerkedek, de akik járni akarnának velem, azok 100-200 km-re laknak"


Az nem sok egyáltalán! Csak ennyin múlik...?

2019. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

"Az nem sok egyáltalán! Csak ennyin múlik...?"


Persze nem sok a 100 km távolság. 1 óra 40 percet ki utazgatna? Hát én biztos nem. Meg aki szexet akarna az 200 km-re lakik, hát 4 órát sem utazok egy szexért.

2019. máj. 18. 23:08
 3/23 A kérdező kommentje:
És az a vicc itt a 70 ezres városomban senki nem akar randizni sem. Akik viszont igen, azok minimum 50 km-re laknak, én oda sem utazom.
2019. máj. 18. 23:22
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hisztizzél, lol. Én pedig felülök a vonatra, végigdolgozom mintha az irodámban lettem volna, aztán megtáncoltatok egy lányt akivel neten ismerkedtem össze, lassan a megyeszékhelyek felét megjártam pár hónap alatt.
2019. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azt megfigyeltem a nők azért akarnak messze lakóval találkozni, mert annak meg van a varázsa. Azt hiszik aki messziről elutazik hozzájuk az jobb pasi mint a közeli. Pedig ők csak egy álomvilágban élnek amit maguknak kreáltak. Aki meg egy városban lakik mint ők, azokra nem is kíváncsiak.
2019. máj. 18. 23:45
 6/23 A kérdező kommentje:

"Én pedig felülök a vonatra, végigdolgozom mintha az irodámban lettem volna, aztán megtáncoltatok egy lányt akivel neten ismerkedtem össze"


Ezt hogyan csinálod? Elutazol másik városba és elviszed egy discoba megtáncoltatni szombat este?

2019. máj. 18. 23:47
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te egyedül ezzel én is csak így ismerkedek aztán semmi
2019. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem hogy egy országon belüli utazásnak nagy egzotikuma lenne bárki számára. Megtáncoltatás alatt nyilván a szexet értettem, de úgy tűnik nem csak az érzelmi intelligenciád igen alacsony, hanem a nyelvi is. Nem csoda, hogy nem jön össze senkivel, és a világot hibáztatod. Inkább magadat kéne kicsit összekapni és orientálni a világban.
2019. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

“Én nem ragaszkodok kapcsolathoz, de a szex hiányzik.”

Csak a szex miatt akarnál párt?

Inkább menj qrvához...

2019. máj. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Öcsém te hülye vagy! 100 kilométer lófasz.

Ha neked sok akkor marad a magány és a szex hiány.

Ha nem akar senki randizni veled egy hetvenezres városból is azt bizonyítja hogy veled van a baj.

Jó dolog a messzi lány. Csak akkor találkozol vele ha akarsz, nincs véletlen összefutás, távol az anyós, szinte biztos a szex.

Én több csajt importáltam magamnak a netről, és bizony néha 100 kilométer felettieket.

Legalább látod az országot, és a buszon is tudsz ismerkedni...

2019. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!