Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem még sosem volt párkapcsolatom akkor az a kinézetem miatt van?

Figyelt kérdés

Meg mindenki másnak akinek 25 éves kora körülig sem volt még barátnője, vagy barátja akkor az a kinézete maitt van?

Magamat nem látom annyira rossznak, de más lehet máshogy látja.

Sosem gondoltam volna hogy így járok.... Mindig azt hittem hogy előbb utóbb nekem is lesz barátnőm de már kezdek rajönni hogy ez nem így van sajnos.


2019. máj. 20. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Hallottad már azt, hogy hiába szép az alma kívülről, ha belülről rohad?

Szerinted azt hiszed, hogy minden csak a külsőn múlik?

Agyilag se vagy érett, ezt a kérdésed is jól bizonyítja.

2019. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha próbálkoztál, de még a randiig sem jutottál, akkor esélyes.
2019. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Rockarc ***** válasza:
70%

Hat ha eddig arra vartal, hogy a kovetkezo baratno sorsolason teged huznak ki, akkor nem csak a kinezettel lesz ott gond.


43F

2019. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Sosem a kinézet az oka, hanem az ami a fejedben van. Az élet pikantériája, hogy amíg nem tapasztalod, úgy sem hiszed el... Vagy felületesen gondolkodsz, vagy rosszul megy a kommunikáció a másik nemmel, de valami ilyesmi az oka mindig. Ahhoz borzalmasan rondának kell lenni, hogy ne jöjjön össze valami, de egy csupa szív embert akkor is meg lehet szeretni, csak nem olyan gyors az útja...
2019. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
#4: Jejj. Coelho lájkolja ezt, de a való élet nem.
2019. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ami a fejedben van az is a külső függvénye, pontosabban látszik az egyik a másikon. Probalkoztal egyáltalán, próbálkoztak nálad egyáltalán? Nálam nagyobb selejt ember a világon nincs, de 2 lányt konkrétan elutasitottam így is, mert ők kérdezték rá, hogy akarnék-e tőlük valamit.
2019. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem tok aranyosan irtad le ezt, megsajnaltalak kicsit:))

Nem keresek parkapcsolatot (van), meg kulfoldon is elek, de szivesen segitenek neked, amennyiben erdekel a noi szempont!


28N

2019. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Bánat vagy törődj bele
2019. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lilla64 ***** válasza:

Nem,olyan rosszúl nem nézhetsz ki,hogy ne találj valakit.

Próbáltál ismerkedni?Ha előre nem is sikerül összejönni,nem szabad feladni.

Bátorság!

2019. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: Messze nem csak.
2019. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!