Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek segiteni a legjobb baratnomon?

Figyelt kérdés

Egy jelenleg 19 eves lanyrol beszelunk. Sajnos hosszu es ertelmes kapcsolata meg nemigazan volt, amit nem ertek ugyanis egyreszt a bomba no kategoriaba sorolnam, masreszt tanulas es munka teren is sikeres, nagyon kedves, segitokesz, aranyos, humorerzeke is nagyon jo.

Allandoan ugyanazokkal a s@ggfejekkel foglalkozik, annyira naiv hogy ha a srac a szemebe mondana hogy csak szexre kellesz is belemagyarazna vagy igy vagy ugy hogy a srac amugy tobbet akar csak nem meri felvallalni az erzeseit. Azthiszem a lenyeg megvan..

En is tapasztaltam fut fat, volt szerencsem f@ckboyokhoz, ilyen olyan idiotakhoz es rovid tapogatozas utan le tudom szurni hogy ki az akire konolyabban lehet szamitani es ki az akire nem.

Peobalok neki segiteni de egyszeruen akarmit mondok, nem megy.. Biztos lesz aki feltetelezi hogy csak en magyarazom bele a korulette levo fiucskakba a rosszat de nem, tobbnyire tenyleg az van hogy egy ideig d@gjak aztan szia, vagy meg addig sem jut el a dolog. Multkor egy srac felrangatta ot pestre 200km tavolrol majd mikor mar a vonat perceken belul pestre ert volna kozolte vele a srac hogy bocsi megsem erek ra. Ezutan sem kuldte el a pics@ba mondvan hogy o mindig kedves mindenkivel es nem tud gnyo lenni senkivel. Mindenkiben a jot latja de ugyanakkor allandoan azzal jon hogy minden pasi egyforma es egyikre sem lehet szamitani. Nem tudom mennyire lehet kivenni a lenyeget ebbol a par soros osszevisszasagbol, reszletesebben tul hosszu es felesleges lenne leirni. Hogyan nyissam fel a szemet?? Mar engem idegesit hogy ennyire naiv :(



2019. máj. 20. 14:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Azokat a videokat, cikkeket, konyveket amik nekem is segitettek az ilyen hlyesegeimen is ajanlottam es elkuldtem neki de megnezni sem hajlando. Mindig csak majd :(
2019. máj. 20. 14:16
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Na te is olyan vagy mint én meg a barátnőm. Mindig csinos volt, de sokáig nem jött össze egy pasi se neki, olyanokat szeretett akik nem vették komolyan, stb.

Megoldás? Ugyan. Azt nem hallottad még, hogy mások helyett élni, vagy megmenteni nem lehet? Én is azt tettem amit ilyenkor lehet. Beszélek neki a saját értékrendemről, gondolataimról amit vagy megért és magáévá tesz, vagy nem. Esetleg rájön a saját receptjére, de ha tapasztalni akar, akkor fog. 19 évesen nem volt, de később több barátja is lett. Most is egy nagyon komoly emberrel van együtt, elég régóta. 33 évesek vagyunk. Úgyhogy nem kell máris lemondanod róla, vagy félni hogy ez így marad. Fiatalok vagytok, bohók, nyilván különböző érettségi szinten tartotok.


Támogasd ha úgy látod jó úton jár, és beszélj neki (SZERETETTEL!) ha úgy érzed rossz úton jár. De ennyi. :)

2019. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És mindig szerelmes is vagy csak szívjóságból áll össze velük? Valószínűleg valami furcsa megfelelési kényszer, ha nem tud nemet mondani. De önbizalomhiányból vagy sajnálatból nem kötelező mindenkivel "kavarni", és egyáltalán nem kötelező, hogy mindig legyen valaki kipipálva a "fiúm" rubrikában. Tudom, elavult, de mire egy arra érdemeshez jut, így már elég használt lesz lelkileg is.
2019. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lilla64 ***** válasza:
100%
Szerintem annyira akar egy párkapcsolatot,hogy belemegy mindenbe csakhogy összejőjjön.Pedig az ilyen nem jó,mert csak kihasználják és előbb-utóbb beleroppan.
2019. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha ez tényleg így van, akkor közel sem egy bombanő.
2019. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as

Tenyleg szerelmes.. olyan szeretettel, vagy nem is tudom minek nevezzem, tud beszelni ezekrol a fiukrol akar 2-3 nap utan is.


Tobbiek koszonom:)

2019. máj. 20. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy tudnál vele bármit is kezdeni. Ha annyira buta, hogy nem veszi észre, hogy mindig ugyanaz történik, akkor nincs mit tenni. Majd változik. Vagy nem. Bár nyilván lesz egy híre addigra, hogy csak annak nem sikerült megdugni, aki konkrétan el sem ment találkozni vele.
2019. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a barátnőd felnőtt ember, de rettentően naiv. Szeretheted, féltheted de nem élheted az ő életét, nem irányíthatod. Ha naiv sajnos az is marad addig amíg valami olyat nem tapasztal ami meg nem valtoztatja.

Nekem is a legjobb barátnőm 19 eves, és eddig az élet ( 1 embert kiveve de az se jött neki össze igazán) idiótákkal hozta össze. Atvágták, hazudtak neki. Mindenki mondta/mondja neki hogy szeretünk de hülye vagy amiert ilyen emberekkel foglalkozik.

Nem érti meg. Hiába mondja neki 15 ember, nem érdekli. A saját bőrükön kell az ilyen embereknek sajnos valami olyat tapasztalni ami megváltoztatja őket. Vagy ebbe menekülnek a sikertelenség elől.

2019. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ertem ertem. Csak annyira rossz erzes es kicsit mar idegesito is hogy minden masodik honapban mas fiu miatt kell vigasztalni, vagy epp egy olyan miatt aki 1-2 eve mar eltunt es most a semmibol visszatert. Egyszeruen nem akarja tudomasul venni hogy mivan. Koszonom mindenkinek!
2019. máj. 20. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd tudatosan csinálja ezt, szereti a kiszámíthatatlant, "vagány" srácokat. Ha neked nehezére esik vígasztalás akkor ne tedd, heti szinten szerintem se jó.
2019. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!