Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha társkeresőn nem találok barátnőt akkor a kinézetemmel van a gond?

Figyelt kérdés

Sok helyen próbálkoztam már, pl elitt társ, szívküldi, társa.hu. De csak néhány üzenetváltás jött össze, több nem.

Akkor a kinézetemmel van gond, ha nem jött össze találkozás, meg nagyon sokan vissza sem írtak, és olyan sem volt soha hogy egy lány írt volna nekem magától?

Tudom hogy élőben kéne, de az nem egyszerű legalábbis nekem:/


2019. máj. 20. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog a tarskereső, csak eléggé személytelen. Bár nagyon sokan ott ismerkednek több-kevesebb szerencsével. Nincs a környezetedben olyan lány aki megdobogtatná a szíved? 😊
2019. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Photofeeler.com.


Egyébként ha már okvetlenül fizetős társkeresőket akarsz próbálgatni, akkor én már a Randivonalon néznék szét, talán egy leheletnyivel értelmesebb a felhozatal, mint a többin. Vagy a Tinderen, ami kishazánkban nem az eredeti rendeltetésének megfelelően funkcionál, hanem átvedlett hagyományos társkeresővé. Ha ott lesznek matcheid (heti 1-nél mondjuk több), akkor valszeg nem a külsődben keresendő a hiba.

2019. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a külsőd átlagos, a személyiséged pedig dögunalmas.
2019. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:
Nem hinnem, hogy a kulsoddel lenne baj, inkább az, hogy nem tudod azt jól marketingelni.
2019. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:

Hogy kell jól marketingolni magunkat?

2019. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!