Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vajon vannak jokepu ferfiak, akik tenyleg azok, nem csak magukrol gondoljak ezt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:21
1 2 3 4
 1/38 Béla. A Király. ***** válasza:
50%
Igen.
2019. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
45%
Persze. Vagy ide csak csúnya férfiak irkalhatnak?
2019. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem én az vagyok, legalábbis annak mondanak. De ízlések és pofonok.
2019. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
57%
Minden bizonnyal. De mit értünk jóképű alatt? Mindenkinek más és más tetszik, lehet, hogy aki neked nem jön be, az mások szerint jóképű, és fordítva.
2019. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
47%

Ez relatív.

Tudok olyanról, aki engem nagyon jóképűnek és helyesnek tart, míg más undorítónak talált.

Tehát nem vagyok az a tipikus jóképű, aki minden nőnek tetszik. Elvétve.

De ha valakinek tetszem, akkor neki nagyon. Nincs köztes állapot. Vagy nagyon, vagy egyáltalán nem. A tipikus jóképű férfiaknál meg azért van ilyen köztes állapot. Tehát egy ilyen férfira egy nő se mondja, hogy csúnya. Rám viszont lehet mondani.

A legutóbbi lány, akinek tetszettem, konkrétan rám szállt, és folyton a nyomomban volt.

2019. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
57%

Tuti nincsenek. Itt csak rondaságok vannak, akik siránkoznak, hogy nem jön nekik össze egy nő sem.

Jóképű férfiak nem írogatnak itt.

2019. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
46%
Én ismertem egyet. Biztos van több is.
2019. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
37%
Mint ahogyan előttem már írták, az, hogy ki mit gondol jóképűnek, az nagyon erősen relatív, egy dologban azonban (nőként) 1000%-ig biztos vagyok: kiemelkedően jó külsővel rendelkező férfiak (tehát olyanok, akiket a nők elsöprő többsége jóképűnek / jó pasinak tartana) ide tuti, hogy nem írogatnak.
2019. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

:D


Ez tudtam hogy jo kerdes lesz.

#6 + #8 en ugyanigy gondolom. Tapasztalom is :D

2019. máj. 20. 20:33
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Én jóképű vagyok, viszont túlsúlyos. Ez ér?
2019. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!