Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (171 centi), arcra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (171 centi), arcra középkategóriás férfiként az edzés meg az öltözködés, olvasottság dobhat rajtam valamit?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, a többi nőnek mi dob egy férfin, az én személyes véleményem, ami nekem tetszik, az a kedvesség, figyelem, megértés, gyengédség, türelem, széleslátókörűség, empátia.

Edzés engem nem érdekel. Ha neki jól esik, csinálja.

2019. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor, ha az olvasottság nem pusztán annyit jelent, hogy eltárolod a memóriádban az elolvasott könyveket, hanem hogy valamilyen közvetett módon fejlődtél is általuk úgy kifejezésmód finomságában, árnyaltságában, sokoldalúságában, mint érzelmi intelligenciában, emberismeretben.
2019. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tehát röviden és tömören igen, ha jól értem. :)
2019. máj. 20. 21:01
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ, mit értesz.

Edzés: nem.

Öltözködés: nem.

Olvasottaság: bizonyos esetekben.

2019. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű!
2019. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es:ha egyben az 1. válaszoló is vagy, persze, azok alap dolgok, de amikről én beszéltem, azon kvázi az első benyomáson javíthatnak.
2019. máj. 20. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha az edzés és a jól öltözöttség sem segít rajtunk alacsony férfiakon, akkor mégis mi? Bocs, hogy nem születtünk magasnak, teljesen a mi hibánk..


Kérdező, én ajánlom az edzést egyfelől magabiztosságot fog adni, másfelől jobban is fogsz azért kinézni.. egy alacsony, véznánál nincs rosszabb. (Tapasztalat) A jól öltözködés, frizura, borosta meg alap. Az is sokat dobhat.

Mást meg úgysem tudsz tenni..

2019. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Én leírtam, hogy számomra mi:)
2019. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7-es: én most se nem vagyok kövér, se nem vagyok vékony, 72 kiló vagyok. Még egy pár kilót le akarok adni, aztán edzés étrenddel.
2019. máj. 20. 21:25
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem leszel magasabb! Én 178 cm vagyok nőként ! Szóval élből kiesnél nálam ha sportos vagy ha nem akkor is!


Az egészséged érdekében azért vezesd be az életedbe a rendszeres mozgást !

2019. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!