Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy van az, hogy állítólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy állítólag a szolid kedves, visszafogott lányok a legkelendőbbek, mégis a tipikus sminkes mű cicababák előtt áll a leghosszabb sor és ilyen nőket akarják leginkább, valamint az ilyen kelnek el leggyorsabban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkel a szolid is csak nem tudsz róla... Nincs kint instán stb
2019. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Csak hozzáférhetőbbek. A "rendes" lányokkal általában sokat kell kínlódni, szóval akinek minden áron nem kell, az nem fog olyan szekér után futni, ami nem vagy csak baromi nehezen veszi fel nagy kegyesen.

32/f

2019. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
#2 Mit értesz ez alatt?
2019. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom erre a választ.


Nekem az összes párom a szomszéd lány típus volt, és sosem álltam sorban a kikent-kifent, szolis csajoknál.



Viszont ezúton is köszönöm férfi társaimnak, hogy beálltak 15.-nek a pláza cica rajongói körébe, mert így nekem lehetőségem nyílt kedves, intelligens, és gyönyörű nőket megismerni 😀

2019. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:
78%

Nekem is ez volt a tapasztalat, a szerény visszafogott lányoknál igaz hogy kisebb a sor, de több idő és energia befektetés mire beadja a derekát, hogy jó ismerkedhetünk.

De most itt a csinos de visszafogottrol beszélünk. Nem az átlag/atlag alatti lányokról akik emellé zárkózottak.

2019. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A "szolid, kedves, visszafogott" lányokkal sokszor az a probléma, hogy vagy megközelíthetetlenek és szinte a frigidségig félénkek, vagy nekik is extra magas elvárásaik vannak. Tisztelet a kivételnek, akik nem ilyenek, de nekem sajnos elég keserű tapasztalataim vannak. Sosem műnőknél próbálkoztam, ennek ellenére nem tudok túl sok sikerről beszámolni. Nyilván nekem is van részem ebben, ennek ellenére is érdekes, hogy nem nagyon tudtam ötről a hatra jutni a visszafogott lányokkal, pedig sosem siettem el semmit, nem voltam bunkó, de hiába. Ezek után inkább próbálom elfogadni a magányt, ez jutott, kész.
2019. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Abban van igazság, hogy sok nőnél azért nem all sor, mert egy hatalmas vasbeton falat cipelnek maguk körül “ne zavarj” felirattal



Az ilyen party cicák meg legalább nem tagadják, hogy nyitottak az érdeklődőkre.



És itt nem azt értem a fal alatt, hogy nem fekszenek le az első randin bárkivel, hanem mikor 2 hónap alatt még egy randit sem fogadnak el, mire a népszerű csaj már a srácok felével legalább egy italt megivott

2019. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3. Kevesebb kört kell lefutni a valamiért vagy a semmiért.

32/f

2019. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szolid, visszafogott lanyokkal az a baj, hogy nehéz megtalálni őket.
2019. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak a jó csajok,(nem ugyan az teljesen,mint a szép csajok)a jó csajok elszórakoztatják a pasikat ,vonzzák magukhoz, mert annyira kifelé figyelők, a mozdulataikbók árad hogy “tudom magamról,hogy jó vagyok de nem mutatom” vagy mutatja,attól függ beképzelt -e a làny :D Az már egy más kérdés,hogy ezek a lányok gyakran àtlagosak.Az átlag jön be a legszélesebb rétegnek,univerzálisak.Mivel átlagosak elfogadóbbak is talán.Persze nem lehet àltalánosítani sem.

A “szolid visszafogott lànyokra” a pasik ráhajtanak, és amikor látjàk, hogy ebben nincs semmi “ menő” tènyleg,mert a lány nem bulizik nem cigizik nem iszik aranyosan visszafogottan öltözködik,nem szlenggel beszèl, akkor jön a “mi a fene”?Ezt nem is értik magát a jelenséget,esetleg a külsőben hirtelen valami megfogta őket,mert ők maguk valami hangzatos ideált kergettek,egy jó kislànyt.Alapból,ebben nincs semmi fergeteges érdekessèg, és erre a srácok ràjönnek amikor elkezdik összeegyeztetni,hogy jaa de hát ők buliznak, gyúrnak,isznak,haverok stb.ès èg ès föld már csak az èletvitelt tekintve is.Hozzáteszem ,mindenki úgy él,ahogy szeretne,ès eltudom kèpzelni,hogy egy nagyon extrovertált sràc akiken a fent említett dogok a szabadideje,mondhatni “ átlagos” mértèkletesen èli az életét,de valahogy mèg akkor is más a vilàgszemlèlet.Ha a làny okos nem vár semmifèle áttörésre.


Egy “szolid visszafogott làny”

2019. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!