Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak emojikra?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy beszélgettem csajokkal Tinder, stb-n és pl csak emojit válaszoltak. Full kiakaszt, mivel most nem tudom hogy le akar-e koptatni, vagy nem tom..

#emojipara
2019. máj. 21. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Elég szomorú, hogy az ilyenek nem tudják megfogalmazni a gondolataikat, inkább írnak egy jelet... Hagyd őket szerintem.
2019. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy dobj egyet te is, vagy küldj valami képet, vagy dobj fel új témát.
2019. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze, dobok fel új témát de így elég egyoldalú az egész. bár lehet nemhiába egyoldalú..
2019. máj. 21. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenektől mit vársz? Pár menetet?
2019. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem azt...
2019. máj. 21. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig többet nem tudnak nyújtani.

Akivel többet is lehet kezdeni, az leír pár mondatot, válaszol, kérdez. Az már igazán jó jel, ha ismeri az összetett mondatokat is. Különben felejtős.

2019. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok, nem emojizok, de ha valaki kB ennyivel tud kommunikálni azt tényleg hagyd. Nem érdemes gyúrni a dolgot, hidd el.
2019. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaki emojit:))
2019. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!