Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek a PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a PUA módszer működik, lehet vele könnyen csajozni szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Az egész elképzelés röhejes.
2019. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem, még nehezen sem. Esetleg akkor jöhet be ez a PUA, ha valami nagyon kiéhezett, nagyon bugyuta nő a célpont.
2019. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%
80 iq alatt esetleg.
2019. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

Most azt várod, hogy mi bólogassunk neked hevesen, hogy "igen, kérlek olvass utána annak, hogy hogy lehet manipulálni minket a létező legszexistább módszerekkel!!" vagy mi?

A pua azért létezik, hogy pontosan azt mondja el a férfiaknak, amit hallani akarnak, mégpedig hogy nem kell helyreraknod az életed, vagy javítanod a külsődön ahhoz hogy a nők beléd szeressenek, hanem az a nyitja mindennek, hogy úgy bánj velük, mintha idomítandó kutyák lennének, és onnantól úszni fogsz a p.i.nában.

Ez nem is a nőkről szól, hanem hogy a sikertelen, és szexista férfiakból pénzt szedjenek ki.

2019. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
38%
A PUA-nak akkor lenne értelme, h nők tanítanák..., mert csak mi nők tudjuk, h mi az ami, tetszik, és mi az ami nem. És persze, hiteles nők, mint ahogy hiteles férfinak kellene tanítania, de ahogy néztem, nos..., egy hiteles PUA férfi oktatót sem láttam.
2019. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%
Hogyha az adott hölgy nem a legélesebb kés a fiókban akkor egy éjszakára össze lehet vele szedni. Pár óráig bárki eljátssza a fsza csávót. Hogyha az ember párkapcsolatot keres ott már nevetséges és semmi értelme.
2019. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

2. Ezzel degradálod a nőket, hogy hülyének nevezed Őket. De Nekem mindegy.


4.

Most már kezdik beépíteni a PUA-ba is az öltözködési, tanácsokat meg változtatási tanácsokat.


Amugy Te azt várod, hogy a férfi váltzzon meg, pedig azt szoktátok mondani, máskor,hogy önmaga legyen.

2019. máj. 21. 22:18
 8/42 A kérdező kommentje:
5. Van Női PUA tanár már!
2019. máj. 21. 22:20
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
#2 vagyok. Kérdező, nem a nőket neveztem hülyének, azt írtam, hogy ezzel csak a buta nőknél lehet bevágódni. Ugye a férfiak sem mind okosak, köztük is vannak buták, ezzel nem a férfiakat dicsértem és nem a nőket degradáltam. Úgy gondolom, hogy ez teljesen egyértelmű. Nem véletlen a mondás, hasonló a hasonlót szereti...
2019. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%
A PUNA módszer az igazi. Na, oda kell bezavarni a kolbászt, nem a számítógéped portjaiba...
2019. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!