Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 6 éve szeretnék barátnőt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve szeretnék barátnőt, de sosem volt még. Jobb ha már feladom?

Figyelt kérdés
Kb 16 éves korom óta szeretnék. De semmi nem jön össze. Sokszor sírok esténként emiatt. Törődjek bele hogy nekem sosem lehet? Sok lánynál próbálkoztam már nagyon, de mindenkinek az volt a baja, hogy nem olyan vagyok mint a többi fiú, vicces, bunkó, nagydumás. Nem tudom hogy miért az ilyen fiúk kellenek nekik...
2019. máj. 21. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Amennyiben görcsösen rástresszelsz nem is nagyon lesz..
2019. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

"Sokszor sírok esténként emiatt."


egy hulladék vagy jelenleg a nők szemében, aki se a párját, se a családját nem tudná megvédeni, fenntartani

2019. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül a hangos cicababákra kell hajtani. A visszahúzódóbb, csendes lányok között is vannak szépek, lehet ők jobban értékelnének egy érzékeny fiút. Próbálkozz és ne legyél nyámnyila. Az önsajnálat meg a sírás még senkit nem vitt előrébb, hidd el.
2019. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy a kérdező a hangos cicababákra pályázik.
2019. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra, lehet hogy 100 lány ezt fogja mondani de akkor sem veled lesz a baj hanem azzal a 100 lánnyal. A rendes, érzelmileg kifinomult lányok nem ezt nézik. Sok selejt van közöttük, persze a fiúk között is. Ezek majd egymást szórakoztatják. Isten ments hogy olyan legyél mint az átlagos srácok. Örülj neki ha nem vagy olyan. Mondjuk nehéz érvényesülni ha te is zárkózottabb vagy, hiába vagy emellett tök értékes ember, nagy eséllyel rád se hederítenek. Szóval légy erős, és nyitott is az ismerkedésre. Ha parkban ül egy szimpi lány, oda szabad menni kérdezni valamit, beszélgetni.

Nekem többen mondták hogy értékes ember vagyok, lányok szerint helyes vagyok. A zárkózottságom miatt viszont nem érvényesülhetek annyit amennyit szeretnék. Szóval akár buszra várva akár bárhol ki ke használni az alkalmat ismerkedésre. Ha először idegesebb is az ember utána kevésbé lesz, tapasztalatot is szerzel és megadod az esélyt az ismerkedésre mert amúgy kerek 0% hogy magától legyen valami.

2019. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"érzelmileg kifinomult lányok nem ezt nézik"


az ilyen lányok arra élveznek, hogy este sírsz

2019. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 6 évben mennyi ducibb kedves lanynál probalkoztál ?


Egy se igaz ? Ez a baj ! A nagykepű gizda csajokra hajtasz úgy , hogy hozzad nem valóak !

2019. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vékony cica babák ha meghíznának ducira, egyből vissza vennének a pofájukból.
2019. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 honnan tudod kikre hajt? egy szóval nem írta
2019. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!