Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki komoly kapcsolatot akar, de kb még csak nem is tetszik neki senki az mit csináljon?

Figyelt kérdés

Egy lány rokonom, 18, mondta el a baját, miszerint, ő már szeretne komoly kapcsolatot valakivel, viszont még csak olyan se lenne, hogy valaki tetszik neki, szerintem vagy ahogy én látom nem a túl nagy alvárássokkal van a gond, egyszerűen csak nincs olyan aki tetszene neki.

Szerintem tanácsos lenne minél többet közösségbe menni, esetleg net?



2019. máj. 21. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ismerkedjen Meg minél több emberrel minél vàltozatosabb helyekről.
2019. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Lejjebb kell adni az igényekből!


Ha nincs BMW, legyen elég az Opel, vagy akár a BKK. De semmi képen nem kell otthon ülni. :)

2019. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rockarc ***** válasza:
67%

Sosem ertettem azokat az embereket, akik nem jarnak tarsasagba, es semmi hobbyjuk nincs, csak keseregnek magukban. Nyilvan van, aki nem szereti a tarsasagot, de az sajat dontes. Ez olyan, mint az, hogy igyak ceklalevet, mert rohadt egeszseges, mikor ki nem allhatom? HA megiszom az is az en dontesem, ha nem az is. De a kovetkezmenyeit is vallalni kell, ebben az esetben a parkapcsolat kialakitasa a 0-hoz konvergal.


Aki nem tud a barataival meginni egy sort valahol, nem tud egy koncertre, moziba, vagy egy focimeccsre elmenni, csak a tarsasag kedveert, azokkal sokat kezdeni nem lehet. Ha lenne baratja az is otthagyna 2 perc utan, mert unblock elutasit minden programot. 18 evesen meg nincs lemaradva semmirol, de eloszor a sajat eletet kene kitalalnia, hogy mi a fenenek szuletett meg egyaltalan, es ha mar igy alakult, akkor mit es hogyan akar elerni az eletben, majd utana keresni tarsat hozza. Ezt igy megkerdezheted tole. Ha a valasz az lesz, hogy nem tudom, akkor onnantol te is tudni fogod, mi a baj.


43F

2019. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lilla64 ***** válasza:
100%
Járjon társaságba,ismerkedjen és előbb -utóbb megtetszik majd valaki.Habár 18 évesen még nem maradt le semmiről.
2019. máj. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt ki kell varni.
2019. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez érdekes hozzá állás. Nekem ez az érzés csak akkor jön, ha meg van hozzá a célszemély, hogy igen vele komoly kapcsolatot tudnák elképzelni.
2019. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, az utolsóval nagyon egyetértek. Nem "kapcsolatot" kell akarni, hanem konkrét embert, ha egyszer szembejön. Ha van egy előre elképzelt forgatókönyv valakinek a fejében, és abba akarja mindenáron beleerőltetni a "bárkit", akkor annak csak rossz vége lehet. Szerintem erre mennek rá a házasságok. Hogy az emberek nem egymást akarják, hanem házasodni, hozni az elvárásokat, és akkor jó lesz, aki épp kéznél van, és nem undorodom tőle (még). Meg lehet nézni az eredményt, elég tíz percig olvasgatni "Házasság" témakörben itt a gyk-n...
2019. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Tanuljon meg élni, (hogy legyen mit mesélni), tegye a dolgát, tanuljon, érdeklődjön a világ iránt. Akkor a világ is érdeklődni fog iránta. Először vannak a baráti kapcsolatok, aztán a laza kapcsolatok, aztán jönnek csak a komolyabb kapcsolatok. A szobában ülve ezt nehéz összehozni. A neten is lehet ismerkedni, és ott lehet csúnyán koppanni is.
2019. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kommentelő...nincs megemlítve, hogy a lánynak semmi hobbija nincs s hogy milyen beállítottságú.


Ha nem tetszik senki, akkor nem tetszik ... Ennyi.


Utánam is hiába fordul meg minden 3. ember... se ránézésre se személyiség, mentalitás alapon nem felel meg.


Pl utálom az alkoholt fogyasztókat, vulgáris embereket, céltalanokat, hazugokat és még sorolhatnám.


A pénz engem a mai napig hidegen hagy, mivel azon az elvemen vagyok:

Magamtól teremtek meg mindent.


Bárkivel rendes tudok lenni s kedves, egy szintig elbeszélgetek akárkivel. De sokszor alig 20 perc alatt sok mindenből le lehet szűrni, ki milyen ember, főleg ha arc/jellem diagnosztikától kezdve a nonverbális jelekig tudsz olvasni.


BMV ugyan - kuka

Autó márka - hidegen hagy

Vagyon - nem hat meg

(sokszor többet tudok felmutatni, mint egy 40+os )


De mai napig nincs igaz ember az életemben (hiába voltak 2-5éves kapcsolataim is).

Olyan dolgokat várok el, amit soha senki nem tudna pénzzel helyettesíteni.

Pl legyen érdekes, hobbikkal rendelkező kedves, értelmes személy, aki szintén tud alkohol, cigi nélkül élni. Megfelelő lelki állapot, hűség, önbizalom, őszinteség, kommunikáció, ölelgetős, olykor védelmező s tudjon hódítani férfiasan, ne csak felületesen ismerkedjen egyéb hátsó szándékkal (pl lyukvadászat... pénz...-igen ...nem csak a nők alja, de a pasik is hajlamosak pénztárcának tekinteni a másik felet)


Kérdező, nem kell a para. Eljön az idő, hogy belefut olyanba, aki felkelti az érdeklődését.

Nálam pl lassan 1 éve húzva van egy ismerkedés, ami alakulóban van, csak én vagyok már a makacs. Lassan beleegyezek a kapcsolatba.


Milyen beállítottságú a lány?


Van-e elképzelése az "ideálról"?


Mit keres a másikban?


S ha kicsit zárkózott is, meg kell tanulnia első sorban a kommunikációt.

Egyre több elektronikában felcseperedett gyerek képtelen leszólítani az embertársát is.


+ ha nincs is kivel, de érdemes kimozdulni. Pl park, kávézó, pizzázóba. Pl egy füzettel s ceruzával, elgondolkodni a jelen önmagán. Kisebb célokat, önismeretet kiépíteni: Előnyei, hátrányai, azon mit tud javítani vagy javára fordítani. Elgondolkodni az ideálon.


Aki leszólítja kedvesen mosolyogva pozitív kisugárzással kommunikálni.

Esetleg a beszélgetést folytani egy kövi alkalommal.


Sodródni az árral.


Nekem van egy megszokott kis kávézóm (nem kávézok, forrócsokizok mai napig), ahol már törzsvendég vagyok s üzleti kapcsolatokat is találtam, vevőket is. (vállalkozóvá lettem pár éve - hosszú nehéz út volt, főleg művész lélekként)


Nem baj ha nem tetszik neki senki, de azzal is tapasztalatot nyer, ha csak ismerkedik s kommunikál az emberekkel.

Vannak kikkel ötleteket vagy szakmai dolgokat beszélek meg, valakikkel utazunk, túrázunk kis csapattal...stb.

+kocka is vagyok annak ellenére

Ott is sok kultúrát, más országokból embereket ismerhettem meg. Más gondolkodási elveket/működéseket.

Nah meg másik nyelv gyakorlására is jó.


Bővíteni kell a lehetőségek tengerét, főleg ha ő is "válogatós".


Amikor hasonlóan kijelentettem egy társaságban, nehezen felel meg számomra férfi...nos tipikus vulgáris reakciót én is megkaptam egy társunk ismerősétől.

Feltételezte, hogy vagyon miatt...

BMV vel jött az illető is. Nem tudom magyarba miért pont ez a mániájuk, holott vacak "termék" + sok baj van velük.

A társaságban, akik jobban ismernek izomból kinevették a srácot.

Mosolyogtam egyet én is és annyit mondtam miközbe a parkoló autók egyikére mutattam: Az ott az én kicsikém.

Aztán csendbe maradt.


A neten való ismerkedés ha lehet ne társkeresők legyenek ><.

+ott sok kamu profil is van.


Ha akar komoly kapcsolatot az több szemszögből se egyszerű.

Főleg az ő korabeliek közt. 😞

Mondhatjuk, néha túl sokat látok tapasztalok a mai "degenerációból".

Megértem ha tudja is az ideált, nagyon nehéz lesz.

Csalódni pedig ő is fog, de azok kellenek, mint tapasztalat.


A zömének: pia, drog, szex, buli, lusta életmód, semmihez értés...

Ezek mennek.


Nah meg a modern társadalom egyik fő gondja:

Mindent egyből akarnak, mint amikor pár kattintásból megvan valami neten, de ha lassan megy s számukra nem megfelelő, ott hagyják, feladják, dobják a dolgokat.

S ez igaz a tárgyaktól kezdve a kapcsolatkiépítésig!


Ilyenek sajna a korombeliek nagyja is.


Ami még lehetőség lenne pl a lány számára: Balatoni meló, ott ismerkedés, kollégák, vendégekkel kapcsolatkiépítés, pihenőben vízpart.

+kis pénz, önállósulás, kis függetlenség (ha netán nincs tapasztalata ezen téren)

Nem csak vendéglátásban kell gondolkodni, pl még: Vizibicikli bérbeadó, kisebb partmenti üzletek.


Vizibiciklisnél 9től délután 5ig voltak a srácok s a csajszi, ahol voltunk baráti találkozón.


Sok sikert neki!

Hajrá!

2019. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Utolso bocsanat h ezt mondom de szep szep az a magas merce de ki ugorja meg? Akkora falakat epitesz magad kore az eloiteleteidbol es az elvarasaidbol h ember legyen a talpan aki a feleig felmaszik.

Nem azt mondom h aaaannyira lejjebb kell adni az igenyekbol de te latod a sajat peldadom, egyedul vagy es mint irod egy ev udvarlas utan lassan beadod a derekad, de nem azt irod h szereted az illetot, hanem h megfelel(ni) latszik?

Az elet nem ilyen mint ahogy mi sem vagyunk tokeletesek.

Nekem 5eve jott olyan aki levett a labamrol a gondolataival, a vilaglatasaval, a terveivel, a humoraval, 2 het levelezes utan ugy ereztem h egy elet is keves kiismerni ezt a pasit, es en csak ulni akarok mellette egy padon 90evesen is es inni a szavait.

Aztan megjelent es kiderult h dohanyzik. Beszoltam neki egy kedveset, 9honapra letette a cigit es azota mar legalabb 3szor de valahogy csak visszakuszik az eletebe. Egyszer majd eljon a vegso csataja ezzel, de mivel ha velem van nem teszi, elfogadtam h most ez van.

Kulfoldon elt, busszal,repulovel es kolcsonautoval jott hozzam havonta. Majd elmeselte h osztott szorzott es mivel eddigi eleteben regen a 20as evei elejen volt egy kispolskija,most befizetett egy bmwre egy vadonatujra, mert az ottani audi, bmw, mercedes korbol neki ez tetszett a legjobban. 4eve van meg az auto, most mar hitelmentes, tobb 10.000kmt megtettunk vele, vassstagon tojok a markajara. Amikor osszekoltoztunk az elso heten nagyon paraszt volt velem, egyszeruen harapni lehetett a feszkot, ereztem h bar o kerte nehezen dolgozza fel h valaki bekoltozik az o eletterebe az o cuccai koze es hozza az o szokasait. Aztan csiszolodtunk, hol egyik engedett, hol masik, nagy harcok nem voltak, de barmikor feladtuk volna, mai napig bannank. En ugy erzem a fo csapasirany nagyon fontos, kozos ertekek, kozos jovokep, tisztelet, kommunikacio, kompromisszumkeszseg, de ha azon tul van ami nem illik bele a kepbe az alakithato v elfogadhato, mert ez is o. Nincs Mr Tokely ahogy noben sincs olyan akit epp adott ferfinak teremtettek. De kivanom h bejojjenek a szamitasaid es osszefuss valahol azzal akit elkepzeltel.

2019. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!