Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is zavar, hogy a menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, hogy a menő férfiak kihasználják és kinevetik a nőket?

Figyelt kérdés

Engem nagyon! Több ilyen férfit ismerek, sokan vannak. Mindenféle hibákat keresnek a legszebb, legkedvesebb nőkben is és együtt a macsó alfahímek kiröhögik őket a melóban meg a kondiban. A mit sem sejtő nők meg jópofiznak meg nyalnak az ilyen srácoknak.

Tegnap végighallgattam a kondiban, hogy a menő alfahím ismerősöm hogyan röhögött ki egy Tinderen felszedett csajt, akit ismerek is. Az egyik leghelyesebb, legkedvesebb csaj, a srác meg azon röhögött, hogy csak egy éjszakára volt jó neki, alig élte túl ezt a 3 randit, mert ilyen falusi akcentussal beszélő nővel soha nem mutatkozna. És eljátszotta a csajt és ott röhögtek rajta mindenki előtt! Tényleg falusi, de nagyon kedves és ahogy hallottam hűséges típus is. Azt is mondta a srác, hogy irogatott neki mikor randiznak újra, de letiltotta!

Sok ilyet ismerek sajnos, az irodában is van több akik ilyesmiket mesélnek. A magamfajta örülne ha ilyen kedves és szép lány csak szóbaállna vele. Az ilyen fériaknak legszívesebben behúznék egyet, bár a 170 centis magasságommal a 65 kiló nem túl versenyképes velük, mert ezek általában ilyen 185+ 90 kilós egyedek.

A legszomorúbb az egészben hogy a nők ugyanúgy istenítik őket, mit sem sejtenek, a srácok meg pontosan tudják és amíg meg nem kapják amit akarnak, addig megjátszák magukat. Persze a bárban közben is megy a röhögés hogy hogyan fogja át**** a csajt.

Egy kollégám az iroda legszebb nőjét is felszedte ezekkel a taktikákkal, majd a haverjainak kiröhögte, kibeszélte, hogy milyen csúnya a nemi szerve. Elnevezte Batmannek, meg ilyenek és így hívják a háta mögött (a csaj meg ugyanúgy mosolyog rájuk). A többi lúzer meg kélyes diadallal ott röhög ezen.

Rossz nézni az ilyesmit. Jó nem azt mondom, hogy olyanokkal kéne összejönniük mint én, mert van egy határ, de hihetetlen hogy mit meg nem engednek maguknak manapság. Apám szerint azért régen nem volt olyan sok ilyen férfi, náluk a 10 ezres városban volt max 5 ilyen. Ma meg több száz.


2019. máj. 22. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Úgyan ezt csinálják a menő nők is a férfiakkal üdv a modern világba.
2019. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nemtom, hogy egyáltalán kit nem zavarna, hogy ilyen emberek léteznek

undorító ez a gúnyolódás, és nem vall valami magas intelligenciára, felnőtt ember nem értem, hogy lehet ennyire éretlen, biztos kompenzálnak valamit, hát látod csak úgy tudnak csajt felszedni, hogy megjátsszák magukat, ha magukat adnák valszeg senkinek sem kellenének és a viselkedésük alapján ez a csalódás már meg is történhetett korábban, ezért ilyenek, visszautasítják és eldurran az agya

2019. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ezek csak egymás között ilyenek, ez a haveroknak szóló műsor.


"Apám szerint azért régen nem volt olyan sok ilyen férfi, náluk a 10 ezres városban volt max 5 ilyen. Ma meg több száz."

Ugyan!

2019. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem zavar, valaszthatnanak téged is, de nekik menő férfi kell, hát megkapja és hidd el, nem bánják, ezeknek a férfiaknak jórészük ilyen, mert miért ne lenne ilyen, az emberi faj csúcsán állnak kvázi, a nőknek jó hogy ilyen kell, nem egy luzer, hiába kedvesebb, az senkit nem érdekel, itt a genetika beszél, az eletrevalosag, azzal hogy szetalazzak azt a nőt akiért te odáig lennél az is csak azt mutatja, hogy ő még ezt is megteheti.
2019. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Ilyenkor annyi történik, hogy a zsák megtalálja a foltját.
2019. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nőként elég hamar felismerem ezt a kategóriát, általában süt róluk a primitívség. Alapból taszít, hogy az ismerős státuszból bármi közelebbi kapcsolatot folytassak vele. Aztán, ha egy ilyen kinevet ismeretlenül, akkor én letojom.

Sajnálom a nőket, akik bedőlnek nekik. Én is ismerek ilyet, aki könnyen beleszeret egy ilyenbe és 3 randi után már szétteszi neki. Hát, nem kéne olcsón odadobni magát...

2019. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zavar, de kettőn áll a vásár...
2019. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

olyan típus vagyok, akit az ilyen fiúk kerülnek, de elég ratyi viselkedésnek tartom és gusztustalannak... ha pl a legjobb barátnőmmel történne ilyen bennem is felmenne a pumpa.

amúgy sajnos a fiúk a náluk cikibbnek tartott srácot is, a lányok a nem olyan menőnek és szépnek tartott lányt is kinevetik egymásközt. és a lányok is a nem annyira szexinek beállított fiúkat is kinevetik (igen).

igazából undorítóak vagyunk egymással. :)

2019. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"lányok a nem olyan menőnek és szépnek tartott lányt is kinevetik egymásközt. és a lányok is a nem annyira szexinek beállított fiúkat is kinevetik (igen)."


Bizonyos IQ és életkor felett megszűnik ez. Az természetesen marad, hogy valaki nagyon nem jön be, de gúnyolódás nincs. Rossz társaságba jársz, ha már muszáj, akkor vagy mond meg hogy nem vagy erre kíváncsi, vagy használj fülhallgatót.

2019. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet kihasználni,aki hagyja :) Eleve nem állok szóba ilyen bájgúnárokkal. Hányinger kerülget a tipikus "menőcsávóktól". Érdekes módon nem is volt soha b@rom barátom :D Vagy olyan pasi aki kihasznált.
2019. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!