Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jobb a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a mai világban nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Több lehetőség az élet különböző területein, kedvesebb bánásmód, egyszerűbb társkeresés, nincs megfelelési kényszer stb...

2019. máj. 22. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Sok sikert az átoperáltatáshoz! :D
2019. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Megbeszéled te ezt magaddal szerintem...
2019. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem jobb, sőt.
2019. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Béla. A Király. ***** válasza:
83%
Jah, faja lehet menstruálni, gyereket szülni, otthon egyedül háztartást vezetni, nehezen érvényesülni, kevesebb bérért dolgozni, stb...
2019. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Gyere kis csillagrubintom, cseréljünk életet.
2019. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem jobb.
2019. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az van, hogy amilyen életben vagytok, azokról nagyjából ti tehettek. A gyerekszülést sajnos nem tudják a férfiak átvállalni, de azt hiszem a család, a gyerekvállalás már kiment a divatból.


Kevesebb bér? Mesélj még kérlek!


A kérdés nem provokatív, de a válaszolok zöme sértődötten reagált rá. Körülöttem élő férfiak mind kiveszik a részüket a háztartásból, nem járnak félre, fogalmazzunk úgy, hogy normális életet élnek.


Aki meg megsértődik a kérdésemen, látván a saját életét, akkor azt önmagával rendezze le.

2019. máj. 22. 15:11
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Értem, akkor te a nőket hibáztatod a saját sikertelenséged miatt. :D arról senki nem tehet, hogy nem kellettél senkinek, felesleges másokat hibáztatni.
2019. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Béla. A Király. ***** válasza:
77%
20%-al magasabb a fizetésem, mint az azonos beosztásban lévő kollegináknak. Mikor én kértem fizetés emelést megadták amit kértem, mikor a kolleginák, akkor azt mondták nekik, hogy nincs rá keret. Akkor miről beszélünk?
2019. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nincs megfelelési kényszer... Azért k*rvulnak sokan napi minimum 10 szelfivel likeokért és azért futtatja és nyomja a képedbe magát az olyan minden felületen.
2019. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!