Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen kevés rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés rendes, aranyos lány?

Figyelt kérdés

Ahogy az utcán nézem alig van ilyen lány. A legtöbb beképzelt, cicababa. Nekem csak a szolid, aranyos, kedves lányok tetszenek, de belőlük alig van.

Mivel én is szolid, és nem vagyok elszállva magamtól így én az ilyen lanyokkal nem érezném jól magam. És én hosszú távra szeretnék kapcsolatot. Vannak még ilyen lányok, leginkább 20 év körül?


2019. máj. 22. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

"A legtöbb beképzelt, cicababa."


Ismered az összeset, hogy ezt így kijelented róluk? A legtöbb lány resting bitch face-szel mászkál, de ez nem jelenti, hogy ne lenne kedves személyiségük egyébként.

2019. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Ugy unom mar ezeket a kerdeseket.20000millioszor felteszik az emberek.hol a ferfiak panaszkodnak nokre,hol a nok a ferfiakra.

Ilyenkor mit vartok?

Olvasd el az elotted levo ugyanilyen kerdeseket.

Vannak ilyen lanyok is es olyanok is.ahogy ferfiak is lehetnek bunkok,nagykepuek es persze aranyosak kedvesek

Meg kell talalnod a neked megfelelot.ennyi.

2019. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
"resting bitch face" Ezmiez?
2019. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Google a barátod
2019. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De általában a kinézetük alapján meg lehet ítélni a személyiségüket.
2019. máj. 22. 16:09
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Jó kérdés otthon egészen magas a bunkó emberek aránya, sajnos a nőkre is kihat.

Ma gondolkoztam ezen külföldi nők társaságában valahogy mindig jobban érzem magam. Mosolygósak, kedvesek, és ez olyan kisugárzást ad egy lánynak, hogy öröm vele a tarsasag. Még ha románok is. Remélem ezt sok magyar csak olvassa, és eszébe jut amikor elkezd flegmazni, meg nem hajlandó lejönni a magas lóról.

2019. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Kinézet alapján ítéled meg a személyiséget? Jó sokszor po.fára fogsz te még esni.
2019. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
"resting bitch face" - beírtam, és elég értelmetlen dolgot írt ki. Egyébként nem értem, hogy magyar létünkre miért kell idegen szavakat használni.
2019. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert rövidebb, mint a "közömbös, kicsit lesajnálónak tűnő arc", és a 14 és 50 közötti emberek 95%-a tudja, mit takar. De gondolom te "internet" helyett is "világhálót" mondasz :D
2019. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

"csak olvassa, és eszébe jut amikor elkezd flegmazni, meg nem hajlandó lejönni a magas lóról."


Nyugi, külföldi pasival ok sem flegmaznak.

2019. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!