Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne érdekeljen a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érdekeljen a srác? Mindenbe beleélem magam, alaptalanul, nem szeretnék ismét pofára esni.

Figyelt kérdés

Életemben nem beszéltem a fiúval, csak néha látom egyetemen, azt sem túl gyakran. Néha összenézünk, egyszer úgy láttam, hogy néz a távolból, de az sem biztos, hogy engem nézett, szval esélytelen:D De mindig beleélem magam olyan dolgokba amik csak a fejemben vannak, és folyamatosan rajta gondolkodok, aztán meg szenvedek, pedig már rég kinőttem ebből. Mit tegyek, hogy vele most ne ez legyen és kicsit lecsillapodjak?


22L


2019. máj. 22. 17:27
 1/4 anonim válasza:
Már miért lenne esélytelen? Menj hozzá közelebb és mosolyogj rá. Ha kölcsönös a szimpátia, valószínű, reagálni fog. Ha nem, akkor tényleg esélytelen és tovább léphetsz. Egy mosoly semmibe sem kerül, de sok mindent megold!!! Sok sikert!
2019. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jobb lenne odamenni hozzá, ha neked bejön. Csak szenvedni fogsz miatta ki tudja meddig, ha nem deríted ki, hogy mizu. De ez is lehet, hogy csak odaképzeled. Nekem is bejön most egy srác, és hát kezdek rájönni, hogy a pasiknál az egyenesbeszéd többet ér. Úgyhogy el is fogom hívni egy kávéra, mert nem vette a lapot eddig, és én is csak szenvedek, ha nem rendezem ezt le.

Hajrá, ha pofára esel, akkor is jól jársz, nincs semmi veszíteni valód! :)


22/n

2019. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*De az is....
2019. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok semmit lépni felé, mindig társasággal van.. Nem tudom, mi mást tehetnék, nem akarnék nagyon nyomulni. Meg úgy vagyok vele, hogyha tetszem neki, ő is megkereshetne, ha akarna..
2019. máj. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!