Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Aki ha leejt, elront, kiborít valamit, nem sikerül neki valami, stb..., akkor nem káromkodik és kiabál? Nekem apukám ilyen volt, munkahelyemen is ezt hallom a férfi dolgozóktól és kiráz a hideg annyira gyűlölöm ezt a viselkedést. Viszont azt vettem észre, a férfiak mindig ezt csinálják, nem tudják csendben, nyugodtan nyugtázni ha fail éri őket. Az ilyenektől én menekülök. Minden férfi ilyen, vagy van remény, hogy találok kivételt?


L/23


2019. máj. 22. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Hat en no letemre ezt csinalom persze nem orditva hangosan de enis mergelodok karomkodok..inkabb mint h magamba fojtsam allandoan a mergemet...

De biztos letezik olyan is..ferfiben is es noben is

23L

2019. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Van persze!

N

2019. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez téged ennyire kiborít akkor szerintem érdemes pszichológushoz menned. Nem rosszindulat, de van olyan akinél a szülők egy viselkedését annyira megutálja a gyerek, hogy semmilyen szinten nem képes elviselni. Szerintem ebben az esetben ez annyira nem normális, a legtöbb ember így reagál.

(Nem azt mondom, hogyha káromkodik 60 sort és Isten nevét is szájára veszi az normális, de 1-2 szitokszó megesik mindenkinél.)

2019. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Én pl ilyen vagyok. Szerintem vagyunk még páran. 😀 Káromkodni sem szoktam.
2019. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyára létezik, azonban ha mértékletes a dolog, akkor feszültséglevezetésnek kiváló :D


Sőt akár vicces is tud lenni :)


Én pl méhész vagyok, ha megszúr egy méh, akkor kiszalad egy-két jókívánság, de sokszor pl énekelve :D Szerintem aki kívülről látna, csak röhögne :D

2019. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Altalaban nyugodt vagyok es meg sem szolalok csak veszek egy levegot, de van amikor egy ket karomkodas kicsuszik a szamon! 24f :)
2019. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Irodában dolgozom, fehér galléros munkahelyen, egy multinál.


Nálunk nem divat anyázni, káromkodni, ordibálni, még a sima b'mg is borzasztó ritka, nemhogy a hiszti

2019. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok
2019. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A szomszédom is ilyen , nálunk ha tönkrement a kapu motorja morogtam és közben megcsináltam.

A szomszede is tönkrement ott nincs morgas hanem a felesége fél éve ma pl esőben mint egy jó kapunyito motor nyitotta zárta a kaput .


Fogsz ilyet találni ne félj. :)

2019. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szinte soha nem kiabálok, káromkodni szoktam, de nem akkor/azért, ha leejtek valamit.


26F

2019. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!