Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csináljak a barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljak a barátságból kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok már elég régen. Eddig csak barátként tekintettem rá, de az utóbbi pár hétben/hónapban elkezdtem többet érezni iránta. Egyébként egy nagyon okos, értelmes, inteligens lányról van szó.

Neki még soha nem volt barátja, de igazából nekem se volt még túl sok barátnőm.

20/L

23/F



2019. máj. 22. 18:03
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
27%

Azért linkelem a kérdést, mert ott a sikertörténeteket olvashatod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2019. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Töltsetek együtt minél több időt. Írj rá néha, beszélgessetek. Ha válaszolgat neked, szívesen van veled, akkor majd kialakul. Egyelőre ne mondj neki konkrétan semmit, de azért néha dicsérd meg a ruháját, haját stb. Beszélgetés közben finoman érintsd meg a karját. Ezek mind apró jelzések. Ha ő is hasonlóan érez, akkor reagálni fog a jelzéseidre.

Ha nem reagál, vagy úgy érzed, hogy távolságot tart tőled, akkor maradhattok barátok anélkül, hogy te a fejére öntötted volna az érzéseidet, ami neki esetleg hirtelen jött volna, vagy túl korainak érezné.

2019. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mivel idén kezdett az egyetemen és emiatt Budapestre költözött elég sokat beszélünk facen (sajnos tényleg keveset van itthon), de facen szinte minen nap beszélgetünk. van hogy ő ír rám, van hogy én írok rá, de érdeklődik Ő is, hogy mi van velem meg minden
2019. máj. 22. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia! 😊

Megosztom veled a mi siker sztorinkat miért érdemes elmondanod, ha többet érzel. Elsősorban talán azért, mert ha nem viszonozza, hamar letudod zárni. Másrészt igazából azt érezned kell, ha valahogy ő is máshogy viselkedik.

Én a legjobb barátommal jöttem össze még tavaly novemberben. Azóta is együtt vagyunk. Én voltam a kezdeményező, pedig lány létemre sosem csináltam ilyet.

Nem bántam meg. Igazából a srác is érzett valamit, de nem mert lépni. Körülöttem mindig zsongtak a srácok és ez valahogy elijesztette, ezért meglepődött, amikor elé mertem állni.

Sok sikert és várjuk a sztorit!

23/L

2019. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem felejtős az egész kapcsolat. Ha elköltözött Pestre, szóval nem vmi kisvárosi egyetemre, akkor évekig távol lesz, írhattok Ti face-en egymásnak órák hosszat, de a távolság, a pesti élet - és ezt most nem negatívként írom, mert van Pesten is normális élet, normális szórakozási lehetőség.

De így, hogy nem egy helyen laktok, szerintem ez előbb-utóbb lecsendesedik és az emlékek maradnak. Sajnálom, nekem ez a véleményem.

2019. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki személyesen, mikor hazajön...szerelemben nincs távolság 15.000km se, nemhogy 160-200 ;D
2019. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
23 évesen már túl kellene lenned legalább 5 év komoly kapcsolaton és akkor tudnád hogyan kell bánni egy nővel! Fatökű...
2019. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azóta van valami fejlemény? :)
2019. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!