Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér emberek a kövérekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér emberek a kövérekkel alakítanak ki párkapcsolatot, a vékonyak meg a vékonyakkal?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez egyáltalán nem így van!

Egy vékony pasinak/nőnek is lehet az esete egt mackós/kövér pasi/nő.

2019. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, honnan veszed ezt? istenem...
2019. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

Láttam már kövér csajt vékony pasival és fordítva is.


Én vékony sportos nőként azonban csak vékony sportos pasival jövök össze. Párom is ilyen.

2019. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Néha azon gondolkodom, hogy aki ilyeneket kérdez, ki szokott-e lépni az utcára. Kicsit körülnéznél, hamar meglátnád, hogy ez nem így van.
2019. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

igen!


Meg a vékonyak a kövérekkel

És a kövérek a vékonyakkal.


Kb pont ez szokott előfordulni mindd

2019. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Hozzáteszem hogy a követ a sovannyal a sovány meg a koverrel


Meg meg azt is hozza teszem hogy le kell fogyni és akkor a vékonyabb nőket is meg kapod de nem feltétlen hogy egy kövér no kövér pasit tud beszervalni sok példát lattam hogy egy kovetebb ducibb no egy sovannyabb pasival volt

2019. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
A közepes alkatúak meg ülnek a padon, dudájukat fújják nagyon. Danadanadan
2019. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
De szép hangja van.
2019. máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nem lehet így általánosítani, mert nekem pl. 120kg környékén (Azóta lefogytam) is volt gyönyörű 54kg-os barátnőm, aki ráadásul nagyon dögös volt. És láttam már a fordítottját is, hogy vékony pasi, teltebb nővel volt együtt. Ez személyiségfüggő. Bár azt mostanság észrevettem, hogy nagyon sok nő viszont a model alkatú, úgymondt Metroszexuális piperkőcökért, amiben semmilyen férfiasság nem szorult, vannak oda, meg vissza. De ez már lassan társadalmi probléma kezd lenni, hogy külsőség alapján itélkeznek a nők és a belső nagyon nem érdekli őket.
2019. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én elég dundi vagyok, de a párom vékonyabb férfi. De imádja a husom. :) És azért butaság így általánosítani...
2019. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!