Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztonsági őrként soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonsági őrként soha nem lesz barátnőm? Miért baj az, hogy biztonsági őr vagyok?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal megismerkedtem már.Nem okoz gondot az ismerkedés,jól el tudok beszélgetni lányokkal.Soknak szimpatikus is vagyok.Viszont mikor ismerkedésnél szóba kerül hogy biztonsági őrként dolgozom,látom rajtuk hogy ez nem tetszik nekik.Addig amíg nem kerül szóba hogy mit dolgozom,minden rendben.De amint elmondom hogy biztonsági őr vagyok,vége.Szakmát kell váltanom ahhoz,hogy legyen egy barátnőm?
2019. máj. 23. 01:06
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Egyik lány akinek régen udvaroltam és mondtam neki hogy biztonsági őr vagyok azt mondta hogy csak a hülyék mennek biztonsági őrnek.Egy évig próbálkoztam nála,aztán feladtam.
2019. máj. 23. 01:10
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

A mai nő nem igazán azt nézni, hogy mi az érték egy emberbe. Néz körül amúgy, nem te vagy az egyetlen akinek nincs. Nem feltétlenül veled van a baj.

Egy felmérés szerint, valami 1 millió nő van szingliként Magyarországon. Valószínűleg azért, mert nem is akarnak nagyon párt maguknak.

Szerintem akik eddig hagytak, azért hagytak, mert nem látnak anyagi biztonságot melletted. Keress tovább, majd lesz valaki.

Én itt vagyok 31 éves. Sose volt még komoly kapcsolatom.

De nem is szeretném feladni. Tegnap volt az első munkanapom, mint kézbesítő (postás).

De bízni akarok benne, hogy lehet még remény.

Még mielőtt valaki megkérdezné, ha dolgozom, miért nem alszom. Sajnos nem megy. :(.

Mostanában valamiért éjjel vagyok fent jobban, de hála az égnek, nem voltam fáradt. Remélem ma se leszek.

Most kicsit azzal rontottam el, hogy 7 óra körül aludtam vagy 4 órát, és 11 körül keltem fel. Azóta nem tudtam visszaaludni. :/

2019. máj. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Nőként írok. Nekem nem az számít, hogy mit dolgozik a másik fél, hanem az, hogy ne nekem kelljen még őt is eltartanom. Nyilván ha már több éves a kapcsolat és együtt is élünk, akkor közös kassza lesz.
2019. máj. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Pl. biztonsági őr vagy egy irodaházban. Az ott dolgozó csinos nők aranyosak, kedvesek. Veled is. Gondolod veled álmodnak? Rossz helyen keresgélsz. Tesco árufeltöltő. Betanított munkás egy gyárban. Ilyeneknél próbálkoztál? Csinos diplomás nőt szeretnél. Újépítésű budapesti lakást. Mercedest a Kárpát utcából. Az élet kegyetlen? Ha nem megy a tanulás lehetsz bádogos, vízvezeték szerelő, ... havi 1 millióért. Az egy kicsit tágíhatja az ismerkedési körödet, de az irodista diplomás lányokhoz az is kevés lesz. Nem azért, mert ők rosszak. Mindenkinek lehetnek elvárásai.
2019. máj. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Rossz helyen kopogtatsz. Aki elfordul scak azért, mert biztonsági őr, postás, akármi vagy, az csak egy nyavalyás aranyásó. Diplomás madarat keres, hogy neki ne kelljen dolgoznia, majd a férjecskéje eltartja.
2019. máj. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Valamit rosszul csinálsz.


Nálunk az irodaházban a biztőrök hetyegnek a csajokkal, és nem a két méteres, kopasz, kigyúrt fazon, inkább az aputestű típus.



Fel nem foghatom, hogy az örök mivel szédítik az irodista csajokat, de szalad nekik a szekér.

2019. máj. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
#5 Már elnézést, de nem aranyásó valaki attól, hogy diplomás párt keres, tekintve, hogy sok diplomás keresete meg sem közelíti egy asztalosét, buszsofőrét vagy talán a biztonsági őrét sem. Mégis szívesebben lennék egy tanárral, aki a 200 ezret sem keresi meg egy hónapban, mint egy biztonsági őrrel vagy postással. Nem lenézésből, de nem lenne közös témánk, más lenne az elképzelésünk a szabadidő eltöltéséről, más lenne a baráti körünk stb. Nem azt mondom, hogy nem működhet, de valljuk be, aki biztonsági őrként dolgozik, az valószínűleg nem igazán tanult sokat az életben. Amúgy meg az semmit nem jelent, ha hetyegnek velük az irodisa lányok, kedves utolsó, mert haza nem hozzájuk mennek. És ne érts félre, nem lenézem őket emberként, de tényleg ne a diplomás nők között keresgéljenek (akik lazán eltartják magukat és nem ezért keresik a diplomást párt) hanem keressenek tesco pénztáros Gizikét ha nem akarják, hogy a munkájuk akadályozza őket a párkeresésben.
2019. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Heteske, igenis lenêzed a foglalkozása niatt. Biztosra veszed, hogy nem lenne közös témátok, ez lenézés. Pont. Szánalmad vagy a vélt felsőbbrendűségeddel.
2019. máj. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

#8, ó, hát biztosan azért lett biztonsági őr, mert gyerekkora óta ez az álma. Egyébként meg egy művelt, tanult fiatalember, aki folyamatosan fejleszti önmagát, és rengeteg közös témájuk lenne.


A valóság meg az, hogy egy kaliber, mint nőknél a takarító. Tetszik vagy sem.

Fizetésben is. Jó esetben minimálbér és be van jelentve. De utóbbi se biztos. Ami akkor lesz csak gáz, ha mondjuk baleset éri, és nem tud dolgozni hetekig.


De itt már attól gold digger lesz egy nő, ha nem akarja a pasiját eltartani. 😈

2019. máj. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem azért nem csúnya előítélet, ha az értelmiségi nők (ha csak velük kezdett Kérdező) hasonló körökben szocializálódott párt keresnek. Ez nem annyira fizetés kérdése, és azért biztos akad átfedés is, "vegyes" párok, akik jól megtalálják a hangot, vagy diplomás biztonsági őr, aki végül vagy átmenetileg választotta inkább ezt a munkát, de ez jóval ritkább lehet.
2019. máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!