Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá majd?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit a nyaraláson megismertem,és lefeküdtünk egymással. Tudom a számát. Szerintetek gáz lenne ráirni?
2019. máj. 23. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne írhatnál rá? max nem válaszol vagy elmondja hogy már párkapcsolatban van vagy lehet örülni fog neki.
2019. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

O nem tudja a te szamod? Mert hat azert ez fontos reszlete a dolognak.

Nem gondolod?

2019. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha a tavalyi nyaraláson ismerted meg és azóta sem keresett semmiképp ne írj rá.

Ez a hajó elment. Ha nemrég voltál nyaralni és ez ekkor történt szerintem akkor is jobb, ha megvárod, hogy ő keressen. Az, hogy ilyen hamar lefeküdtetek nem jelent se jót sem rosszat, nem számít, ebből lehet ettől függetlenül akár 5 év, akár több, akár semmi.

Az viszont, ha nem keresett azóta...és ez pár nap, pár hét...az belefér...bár nem jó jel. Ha egyébként messze laktok egymástól az sem jó, mert a pasik (egyet sem ismerek) aki távkapcsolatba belemenne. Válasz:messze vagy. Nem kényelmes. Tenni érte meg luxus. Maximum ha nagyon nem bírsz magaddal küldj neki egy zenemegosztóról egy linket,ha arra sem reagál, akkor sajnos el kell engedni. A férfiak sajnos "szívtáji" érzelmek nélkül is képesek szexelni, a nők is csak őket akkor már elég csúnya jelzővel illetik.

Remélem nem bántottam meg senkit. Remélem vágyaid szerint alakulnak a dolgok. Szorítok.

Ez csak egy vélemény...

37/N

2019. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Persze, simán. Ha jó voltál az ágyban, 2 másik lány közé beiktat. Már, ha épp van rád ideje.
2019. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lilla64 ***** válasza:
100%

Attól függ mikor volt az a nyaralás.Ha a tavaly és mostanig semmiféle kapcsolatot nem tartottatok,akkor ne.

De ez csak az én véleményem.

2019. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem blamálnám magam.
2019. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne megvárni,amíg jelentkezik.
2019. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van valami okod, célod vele, akkor talán megéri.
2019. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!