Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok a társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a társkeresőkről?

Figyelt kérdés

1 hete adtam neki egy esélyt, hogy miért ne és sajnos szörnyülködés lett a vége illetve töröltem magam. (Tinder)

A probléma vagyis az én nézőpontomból az volt hogy 3 csoportot láttam csak.

Az egyik akik a testüket teszik ki, alapjáraton szépek viszont azzal próbálnak meg egót növelni vagy "rendes" pasit fogni. (aztán ne csodálkozzon ha nem becsüli meg a pasi csak jól megd*gja.) és érzelmi intelligencia pedig 0.

2. Akiknek számomra előnytelen a külsejük (ez alatt azt értem hogy nekem már túl kövérek vagy nem foglalkoznak annyira a külsejükkel,elhanyagolják) ők viszont intelligensek de így a kettő ütközik.

3. Akik számomra vonzóak,intelligensnek is tűnnek viszont nagyon messze laknak tőlem.

Borsodban élek (sajnos) szóval nekem ez a tapasztalatom és ezek alapján nem hiszem, hogy vissza fogok oda menni, mert úgy láttam hogy ott ez a kereslet-kínálat igény. (ez alatt azt értem, hogy ha női oldalát nézem, és amiket kiírnak a bemutatkozásba mint pl (nem érdekel a f**ok méreted..stb) a "férfi" oldal sem lehet valami intelligens szóval az ő oldalukat is megértem.

Ez nem egy általánosítás volt hanem én ezt tapasztaltam, akinek szerencséje volt vagy ott találta meg a párját, örülök neki, valószínűleg pont jó környéken lakott vagy fogalmam sincs.

Nektek mik a tapasztalatotok? (Mind férfi, mind a női szemszög érdekel.) 22/F



2019. máj. 23. 14:44
 1/10 lilla64 ***** válasza:
77%
Nekem a társkeresővel nem volt szerencsém.Mindegyik srác csak kalandot akart.Valaki rám is irt,hogyha komoly kapcsolatot akarok,akkor rossz helyen keresgélek,mert itt mindenki csak "azt" akarja.
2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Negatív. A Chat-es oldalak is régen voltak jók.


15 évvel ezelőtt amikor bejöttek igazán ezek az oldalak, akkor még volt értelme és hangulata is és akkoriban találkoztam is onnan lányokkal.


Ma túl sokan vannak fent mindenhol, túl nagy a választék, és a legjobbat választják az emberek. Ami érthető is.


Kb úgy működik mint egy online cipőbolt.... induljunk 1000 cipőből:

- sport, alkalmi, nyári, téli = legyen sport , marad 500 db

- szín: marad 250 db

- méret: marad 120 db

- stílus kinézet: marad 20 db

- márka: marad 5 db.


így működnek a társkeresők is,.

2019. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
90% kamu, a maradékhoz meg nagyon nagy szerencse kell.
2019. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Jó is, meg nem is. Az tény, hogy tele van előnytelen külsejű emberekkel, de így is sikerül egy-két embert találni aki jól néz ki. Én is borsodi vagyok, és abban teljesen igazad van, hogy a legtöbb messze van. :D Persze nekem nőként könnyebb, aki akar találkozni az egyből feldobja, hogy leugrik ide miattam. Itt a kérdés az, hogyha ebből kialakulna valami jó lesz-e az, hogy 100km-el arrébb lakik.

19/L

2019. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
A napokban nevettem jót egy társkereső srác adatlapján, kiírta, hogy a tökéletes nőt keresi. Ő viszont eléggé távol áll a tökéletestől.
2019. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
All are mega bullshit. :D
2019. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
A büdös életbe eszembe nem jutna egyre sem fölregisztrálni. (Ez eddig is így volt, és a jövőben is így marad.) Nő vagyok.
2019. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LazyJones ***** válasza:
92%
Kezdjük ott, hogy a tindert nem mondanám társkeresőnek. Inkább csak valami partnerkereső, erős jóindulattal. Másrészt nem a társkereső hibája, hogy hülyékkel van tele, hanem a hülyéké, azok meg mindenhol vannak. Ugyanúgy nehéz normális partnert találni neten is, mint élőben, de egyáltalán nem lehetetlen!
2019. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Semmit nem érnek.
2019. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen fölösleges.
2019. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!