Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérik számon a nőkön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérik számon a nőkön az ideáljukat, a választásukat, vagy az indokaikat?

Figyelt kérdés
Néha ugy beszélnek/ írnak egyesek erről a témáról, mintha a nők elszámolással tartoznának azért, ahogyan és akivel élnek. Ha valakinek jól néz ki a párja, rögtön savazzák, hogy a "csúnyábbaknak" nem adott esélyt. Ha jól keres a párja, akkor elkönyvelik, hogy csak a pénzre megy. Ha nem akar ismerkedni az adott élethelyzete miatt, rögtön részletes magyarázatot kèrnek, mintha bárkinek bármi köze lenne egy felnőtt nő magánéletéhez. Ha más rasszból választ párt, akkor jön a "mi a baj a magyar férfiakkal?"
2019. máj. 24. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert vele nem. Te se. Senki se. Pedig ők mindenkit meg akarnak b..ni. Legalább sajnálatból hátha lefekszel.
2019. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem te érzed számonkérésnek. Itt többnyire csak általánosságok megállapításáról van szó. Bár olyat még nem láttam, hogy a "csúnyábbaknak nem adott esélyt". Miért kéne esélyt adni? Szánalom szex?
2019. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
#2 vagyok. Mondani bárkinek bármit van joga, itt is, máshol is. Az, hogy te ezt a saját életedre vonatkozónak veszed, esetleg sértésnek veszed, ezzel neked van dolgod.
2019. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Ezeket a férfiak is ugyanúgy megkapják ("biztos csak a tökéletes külsejű nő felel meg neki", "biztos defektes" etc...).
2019. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Ez ugyan az a nóta, mikor ajánlgatják a kövéreket, anyukákat, idősebbeket, falu qrváját stb, és szavaznak minket, hogy ugyan miért nem? Nem is érdemlünk nőt addig, míg pár bajuszos görényt meg nem döngetünk, persze majd azért tagadjuk le, mert még elkeseredettnek néznének miatta. :D

32/f

2019. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, de elég elkeserítő, hogy a férfiak mennyire hagyják, hogy eluralkodjon rajtuk a gyűlölet. Pedig a nőknek is lenne okuk utálkozni, kihasználják, megcsalják őket adott esetben, hazudnak nekik, mégsem az ő nyavalygásuk teszi ki a kérdések 90%-át, pedig ismétlem, semmivel sem jobb vagy rosszabb egyik nem a másiknál.


Amúgy meg csak azok az emberek foglalkoznak más életével, akik a sajátjukkal nem tudnak mit kezdeni.

2019. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

#6 csak tudnám honnan vannak ezek a számaid, mikor ez egy anonim oldal :D Szóval ha én most leírom ide, hogy


32F 28N 36F 32N 40F 36N


Akkor fogod tudni melyik vagyok? Azt írok a poszt után amit akarok.

2019. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Mindenki arra a fogára teszi a nyelvét, amelyik fáj. Ezek szerint te direkt pénzes pasit választottál.
2019. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

A kérdés szövege arról szól, hogy a nőket miért kérik számon ezért meg azért. Bemásolnál pár kérdést, ahol számonkérték őket? A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a környezetemben is rengeteg nő rinyál folyamatosan, hogy csak szexre használják őket, mert mindig a legjobb pasikat választják. Ezzel addig senkinek sincs gondja, amíg nem rinyálnak. Ha rinyálnak, akkor szimplán egy tini szintjén mozognak és érthető, hogy a környezet egy idő után megunja és ahogy te mondod "számonkéri", azaz szembesíti őket a döntéseikkel.


És ahhoz képest, hogy elvileg a gonosz nőgyűlölők számonkérik a nőket, nézzük már meg ennél a kérdésnél is a pontozást...

2019. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Nőként leírom, hogy a férfiak is megkapják a maguk bszogatását, erre a bajszos femináci kommandó lepontoz nullára. Nice job, girls.
2019. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!