Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk van, a ferfiaknak, akik ezt mondják?

Figyelt kérdés

Elvalt negyvenes nöként , egy tinilánnyal , nem könnyu találkákra járni , föként azért nem , mert nehéz megtalálni a motivációt erre , az ember már nem olyan lelkes mint fiatalon , már nem olyan könnyen esik szerelembe az ember

Akik talalkara hivnak mind egyet akarnak , egy kört , udvarlas nelkul .

Legtöbbje többel is kavar , es nem sok kedvem van ilyen emberekkel rögtön ágyba bújni , föleg hogy nem is szokott jól elsulni az elhamarkodott dolog

Az egyik akivel nem mentem el azt mondta hogy egyedul maradok , mert nem bizok az emberekben , mondjuk mert felóra alatt nem fekszem le vele erre túlzás következtetni .

De elgondolkodtatott a dolog , tenyleg egyedul vagyok es nem tudom mit csinalok rosszul ....


2019. máj. 24. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Semmit nem csinálsz rosszul. A tarskeresok tele vannak kalandot kereső pasikkal.

Próbáld meg jobban megvalogatni, kivel mész randira es légy türelmes. Bizz magadba, né hagyd, hogy lehuzzanak az ilyenek. Né vedd magadra, menj tovább.

2019. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, hogy te mekkora gyökér vagy!
2019. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mármint a 2-esnek szántam, de ezek szerint törölve lett a bunkója.
2019. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csinálsz semmit rosszul. Legyél kitartó, ne türelmetlen mint a pasik, akik fél óra után ágyba akarnak vinni. ;)


Lehet én is hamarosan egyedül maradok, de speciel én biztos, hogy nem neten fogok párt keresni. Olyan helyekre járok el, amik engem érdekelnek, és majd ott alakul valami, ha akar... De a net, sztem baromi gáz... legalábbis nekem az volt legutóbbi tapasztalataim szerint (7 éve nem ismerkedtem de előtte szinte csak neten - hát ennek vége. Biztos, hogy nem fogok ott, mert valami katasztrófa amikre akkoriból emlkszem, és amit most látok hogy mi megy...)

2019. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Hú, azért ez így egy kicsit hardcore. Ha a nemek fordítva lennének, már rég menne a sárdobálás, hogy mekkorák az elvárásaid, meg biztos olyan lányok kellenek.


Oké, akkor most írok nemiséggel kapcsolatos elfogultság nélkül: Igen, valamit rosszul csinálsz, ha sorozatosan ilyen pasikkal randizgatsz csak. Amint írtad, ezek általában több nővel is kavarnak. Úgy tűnik, hogy csak azok a legjobb férfiak jönnek be, akik mást nőket is megkaphatnak, ezért értelemszerűen nem fognak leragadni egy nőnél. Ha valaki 40 felett is több nővel kavar, akkor mégis mit gondolsz? Hogy majd te leszel az igazi? Ne áltasd magad.

Esetleg, ha lehetőséget adnál olyan férfiaknak is, akik nem abba a pár százalékba tartoznak, akiket a romantikus filmekben láttál, akkor talán még társat is találhatnál, ábrándok helyett.

2019. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
egy kisstílű szélhámos elköpött mondatán minek kell gondolkodni? azért mondta amit mondott az a köcsög hogy felidegesítsen amiért nemet mondtál neki. töröld már ki a nyomorát a fejedből és a saját elképzeléseidet fejlesszed azokon gondolkozzál. aki bosszút áll egy nőn az nem tekintendő férfinak és különösen nem tekintendő hiteles tanácsadónak csak egy nyomorultnak
2019. máj. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5- ös : r/niceguys
2019. máj. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!