Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire elfogadható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire elfogadható ha állandóan fingok? Okozhat ez gondot társkeresésnél?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Ha lány vagy nem, ha fiú igen.

Tapasztalat.

És amúgy fiú vagyok

2019. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez ámblokk gondot okoz majd a későbbiekben. Ne egyél annyi junkfoodot!
2019. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Bakker,ez BÁRHOL okozhat gondot.

Inkább orvosold a problémát, valszeg nem tudja a szervezeted lebontani bizonyos ételek bizonyos komponenseit, ezért azok a beleidben bomlanak maguktól, ezért keletkezik gáz.

Teszteld egy kicsit, mibők eszel sokat mikor gyakran kell, és mikor nincs akkor mit nem ettél!

2019. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég gáz!😁 De egyébként tényleg kérdezz meg egy orvost, hogy hogyan lehetne ezt megszűntetni.
2019. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Tejtermekek, huvelyesek,rizs es gluten kiiktatasa, na meg a padlizsan. Es nem kell feszengeni randin.
2019. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem zavarna. Legalább lehet versenyt fingani.
2019. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
ost tényleg azt a válasz várod valakitől, hogy nem gond? Ha 30 éve házas leszel, akkor is gond lesz ha állandóan fingasz.
2019. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Pasiként mondom engem izgat. Imádom a gázos nőket szag alapján keresek társat sokszor én. Egyszer randiztam egy lánnyal aki fröccsentett rendesen a kis nyári gatyójába.

Van hogy én sem bírok magammal de persze ezt már csak a kapcsolatban. Ha jön akkor adjátok neki legyen röfögős hangos mint a disznó.

2019. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miből adódik ez a dolog? Van egy alapbetegség? Ha elmondja az ember a másiknak /akár már az elején, akár kicsit később/, akkor egy megértőbb személy elfogadja (bár Mo.-n szerintem ilyen ember nagyon is radarral keresendő...).
2019. máj. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

😂😂😂 köszi . Full troll kérdés !

Viszont meglepő hogy mennyi normális “együtt érző” normális válasz jött.

Az viszont teljes mértékben elfogadhatatlan és felfoghatatlan hogy miért más a megítélése a dolognak ha fiú vagy lány a szenvedő alanya. Ennyit az egyenlőségről ....


Köszi a válaszokat.

2019. máj. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!