Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi máson változtathatnék még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi máson változtathatnék még ha barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem, hogy az én esetem már baj. Sokan mondják, hogy nem gond ha nincs barátnőd, ez igaz is, ha nem akar az illető. Viszont én szeretnék, de mégsem megy. Ez nem jelenti azt, hogy most görcsösen szeretném, talán túlságosan is passzív vagyok, de pióca módjára sem akarok nyomulni minden létező lányra.

A külsőmön sokat már nem tudok javítani, az fel van javítva amennyire csak lehet, alapból nem is vagyok csúnya végül is, a magasságom is okés, sportolok is, tehát az mondhatni rendben van.

Próbálkozni viszont nem igazán tudom, hogyan kell, nem is szeretek bulizni járni, mivel nem iszom, cigizem stb. vagyis olyan helyekre nem járok, ahol sok lány megfordulna.

Zsákutcának tűnik az egész, huszonegy-két évesen viszont szeretnék valakit. Igazából nem is tudom milyen tanácsot lehetne adni. Lehet, hogy egyszerűen nem vagyok valamiért vonzó, nincs bennem semmi plusz, és ezért kerülnek el?



2019. máj. 24. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha rágörcsölsz, annál rosszabb. Ha lazán fogod fel az egészet, akkor lesz jobb.


Nekem volt olyan, hogy egyszerűen csak megszólítottam egy velem szembejövő csajt. Pár percig dumáltam vele, aztán elkértem az elérhetőségét. Adott, aztán megbeszéltünk egy találkozót, és 2 nap múlva találkoztunk is.


Azt javaslom, csak kezdj el ismerkedni a lányokkal. A kudarcokat fogd fel tapasztalatnak, amiből tanulsz. Közben nő az önbizalmad is.


Volt olyan korszak, amikor nagyon nehezen ment nekem a csajozás, szóval tapasztalatból írok.

2019. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megértelek. Mér én sem tudok mit kitalálni, minthogy utcán, buszon szólítok meg nőket. Nap mint nap visszautasításokat kapok, nekem sem sikerült még kialakítani még párkapcsolatot.

De a visszautasításra és kudarcra már teljes mértékben rezisztens lettem.

2019. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azt mondod nem jársz olyan helyekre ahol sok lány megfordul.. közben meg mindenáron barátnőt szeretnél. hát én azt javaslom ha tényleg ezt akarod akkor muszáj lesz olyan helyekre menned ahol lányok vannak...pl bulikba
2019. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont ha ott lennék akkor sem mennék oda hozzájuk. Bulikba a lányok is szórakozni járnak társasággal, amiben vannak fiúk is, lányok is egyaránt, nem úgy van, hogy csak úgy odamegyek mindenkihez.
2019. máj. 25. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:
na jó de ezt te honnan tudod hogy ha odamész akkor majd ez meg az fog történni? Másik kérdés honnan tudod hogy azok a lányok miért vannak ott? lehet, hogy valamelyikük pont azért van ott hogy valaki végre felszedje
2019. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Erre nagyon kicsi az esély. A lányok zöme csak és kizárólag szórakozni jár a baráti társaságával. Biztos vannak olyanok akik ismerkedni is szeretnének, de ők a jelenlévő srácok közül a legjobbakkal állnak szóba. Nálam pedig mindig akadnak jobbak.

Ez így nem menne nekem :/

2019. máj. 25. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel. Mert én el szoktam járkálni szórakozóhelyekre és aláírom a kérdező kijelentését.

Sőt! Én tovább megyek. Azt is ki merem jelenteni, hogy a szórakozóhelyeken/bulikban sokkal nehezebb az ismerkedés mint mondjuk az utcán vagy tömegközlekedésen.


Erről részletesen itt írtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én meg tudok ellenpéldát mondani mert én is szoktam egyedül lejárni a helyi dizsibe. Ezt nemtudod kiszámolni és arról meg már ne is beszéljünk ha otthon ülsz akkor biztosan semmi nem fog történni
2019. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Nem azt mondom, hogy akkor üljünk otthon. Mert a netes társkereséssel is óriási problémáim vannak, arról meg itt írtam részletesebben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Csak azt mondom, hogyha valaki ismerkedni szeretne, akkor az a tanács, hogy: „járj szórakozóhelyekre” igencsak vérszegény és nem sokat segítő.

2019. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elolvastam mindkettő linket elég gáz amiket írsz de ezeket az ottani kommentelők is megmondták de itt a lényegre visszatérve kedves kérdező ma szombat este van menj el egy szórakozóhelyre ülj le a pulthoz és iszogass egy kicsit. ha már ott vagy kitudja lehet meglátsz valakit aztán neadjisten valahonnan nyersz hozzá bátorságot hogy leszólítsd... de ha mégse lesz semmi legalább elmondhatod hogy te legalább teszel valamit a céljaidért
2019. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!