Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján tuti nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tuti nem lesz barátnőm, ugye?

Figyelt kérdés

Tini koromba sosem volt semmi kapcsolatom lányokkal. Most már elmúltam húsz de továbbra sem volt barátnőm, csak pár alkalmi.

Élőben egyszerűen nem tudok ismerkedni. Nincsenek barátaim így nagyon nehéz, meg amúgy is csendes vagyok.

Úgy érzem hogy soha az életben nem tudok megismerni egy lányt sem, vagy ha esetleg mégis akkor meg lehet nem tudnék vele mikről beszélgetni. Emiatt egy idő után megunna.

Amiatt mert nem tudok élőben ismerkedni, meg nem vagyok beszédes, és tapasztalatlan vagyok a nőknél emiatt teljesen úgy érzem hogy sosem lesz senkim. Pedig szeretnék, csak ezek a dolgok megnehezítik a dolgom.

Volt más is ilyen helyzetben?


2019. máj. 24. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy ma a 3. kérdező, aki ehhez hasonló kérdést tesz fel...


Olvasd el az előzőre adott válaszomat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez olyan furi amúgy, én is tökesélytelen vagyok, csak én tudom miért (előnytelen külső, szegénység, hibbant jellemem stb.) És viszonylag sok lány/nő/asszony ismerősöm van, kedvelnek, de én vagyok a dagadt haver, semmi több. Ezt a szerepet osztotta a sors, úgy tűnik.


Mit lehet tenni? Járni kell ezt az utat és reménykedni, hogy minden út végén vár valami csoda. Ha meg nem, akkor úgyis mindegy.

2019. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sosem lesz...csak, ha gazdag vagy, de azt nem hiszem.
2019. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Talán ha nem "dagadt" haver lennél, jobb lenne a helyzet, de nem akarok kéretlenül tippeket osztogatni...
2019. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Tudom mire gondolsz, de egyelőre csak annyit értem el, hogy az "inga" folyamatosan megy két érték közt, leadok 9 kilót visszajön 7, megint 5 le, 3 vissza... Minimális haladás, bár nem igazán van látszatja. Bár, ha nem a szexuális frusztráltság és a kvázi magány (lelki értelemben vett magány, én vagyok az a gyökér munkatárs aki képes még 1-1,5 órát ott bohóckodni mikor már mehetne haza, mert olykor szar hazajönni) okozná, jóval könnyebb lenne. Jóval.

2019. máj. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tuti
2019. máj. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lilla64 ***** válasza:
Ha igy állsz hozzá a dologhoz akkor biztos,hogy nem.
2019. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MIÉRT nem mész Indiába, ha barátnőt akarsz? Ott sikered lenne.
2019. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aprocska, am nem jelentektelen kiegeszites:

"Úgy érzem hogy soha az életben nem tudok megismerni egy lányt sem"

Fiukat sem. Barataid sincsenek. Ha a korodbeli azonos nemuekkel nem tudsz ket ertelmes mondatot valtani akkor megis miben bizol? Egy lannyal tobb dologban fogtok kulonbozni, mint egy fiuval, nehezebb veluk a dolgod.

2019. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!