Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mikor változott ekkorát a férfiak ideálja?

Évről évre meg lehet figyelni, hogy lett egyre népszerűtlenebb a közepesnél nagyobb mell, és tört előre a pici.

10 éve egy "Milyen mell tetszik?" kérdésre érkezett a 20-ból 10 nagy mellet támogató válasz, 15 kicsit támogató, és 5 "nekem mindegy".

Most eljutottunk odáig, hogy ugyanerre érkezik 18 "csakis kicsi" egy nagy (aki nullára van pontozva) valamint egy "nekem mindegy".

Az életben is ezt lehet megfigyelni.

Akinek eddig a nagyobb tetszett, az is inkább a kicsire szavaz most.

Illetve a lányok is már nem nagyobbíttatnak, hanem a picit propagálják. Pl az egyik lány ismerősöm csak azért fogyott le, hogy a D-s melleiből B-s legyen.

Régen egy ilyen csajra azt mondták "nem rossz":

[link]

[link]

Ma azt mondják, "túl nagy a melle", "asszonyos", "kisebb mellel szebb lenne", ill néhány elborult azt is "fogyjon le".

Míg az ideál az egész kicsi mell lett, mert az olyan tinis:

[link]

[link]

Nem meglepő, hogy sokan gondolkoznak a kicsinyítő korrekción esztétikai okokból (régen csak akinek tényleg gondot okozott az háta/gerince miatt).

Hogy tudta a divat megváltoztatni még ezt is?

Ez nem egy hajszín, amit át lehet festeni, ill evolúciós oka is volt, miért a homokóra alak és a nagyobb mellek tetszettek sokaknak.

Most meg már szinte senkinek. A nagyobb mérettel rendelkező lányokat kicikizik, kisebbíttetni küldik.

máj. 25. 18:00  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

Minden fénykép nyilvános (Google)

# 1/27Időpont máj. 25. 18:00 Privát üzenet

Ajánlom nézd végig a következő videókat, a szépségideál mindig változik:

[link]

[link]

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/27Időpont máj. 25. 18:04 Privát üzenet
Annyiban változott az ideál, hogy ma a formás, feszes mell lett a nyerő, mérettől függetlenül. Régen is csak azok a nagy mellek voltak vonzóak, amik formásak is voltak, csak ezt így nem mondta ki senki.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/27Időpont máj. 25. 18:04 Privát üzenet

Ezt a kérdést teljesen felesleges itt feltenni, hiszen az ide írogató pasik kb. 90%-ának soha nem lesz olyan nője mint azok, akiket te linkeltél.

Nem gondolkodnak ők ilyenekben, már egy 10/4-es csajnak is örülnének, mint majom a farkának.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/27Időpont máj. 25. 18:06 Privát üzenet

"20-ból 10 nagy mellet támogató válasz, 15 kicsit támogató, és 5 "nekem mindegy"."

Matekkal mizu?

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/27Időpont máj. 25. 18:19 Privát üzenet

Úgy beszéltek itt a nőkről, mint az árucikkek paramétereiről. Egy férfi szerintetek hezitál a mell mérete miatt, ha szimpatikus neki a nő?

Nekem is van álom ideálom. Én vonzódtam volna a nagy mellekhez, de a 17 barátnőmből egynek sem volt olyan. Na puff neki. Viszont sosem dobtam ezért egyiket sem.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/27Időpont máj. 25. 18:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor 4 "nekem mindegy". Ugyanaz.

# 7/27Időpont máj. 25. 18:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van, aki emiatt ejti a lányt vagy szakít.

Nekem is mondták már, hogy nem ártana egy kisebbítés, a pici a szép.

# 8/27Időpont máj. 25. 18:21 Privát üzenet
lányok ha bárki megjegyzést tesz a melletekre formájára méretére függetlenül attól hogy ki mondja egy útszéli tróger vagy egy ismert stylist köcsög, küldjétek el a jó anyjába és az anyja mellével foglalkozzon ne a tietekkel. elképesztő hogy lelki nyomás alá helyeznek kiközösítenek fiatal lányokat mert nem olyan a mellük mint annak az ocsmány palvinnak

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/27Időpont máj. 25. 18:32 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Nekem még mindig a nagymellűek az ideáljaim, de én már öreg vagyok. 39F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/27Időpont máj. 25. 18:36 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ennyire letorzult a mai férfiak ideálja a nőket illetően? (VV Hunor szerint csak a plasztik nők szépek)
Lehet hogy valaki azért változott meg ennyire mert sok csalódás érte?
Akivel összeismerkedtem lány és randiztunk, hát televan a FB idővonala néger meg kigyúrt pasis képekkel. Ezeket meg se közelítem, de ennek a lánynak ez az ideálja. Kicsit...
Van itt olyan aki nagyon szeretett volna barátnőt, összejött, és nem változott semmi?
Ha egy nő azt mondja hogy nincs ideálom csak fogjon meg benne valami akkor az azt jelenti hogy teljesen mindegy hogy a férfi barna hajú vagy szőke, alacsony, magas vagy kövér,...
Mit tegyek, ha eddig sikertelen voltam a nőknél, de ez változott, viszont egy éve impotens lettem?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!