Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor változott ekkorát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor változott ekkorát a férfiak ideálja?

Figyelt kérdés

Évről évre meg lehet figyelni, hogy lett egyre népszerűtlenebb a közepesnél nagyobb mell, és tört előre a pici.

10 éve egy "Milyen mell tetszik?" kérdésre érkezett a 20-ból 10 nagy mellet támogató válasz, 15 kicsit támogató, és 5 "nekem mindegy".


Most eljutottunk odáig, hogy ugyanerre érkezik 18 "csakis kicsi" egy nagy (aki nullára van pontozva) valamint egy "nekem mindegy".


Az életben is ezt lehet megfigyelni.

Akinek eddig a nagyobb tetszett, az is inkább a kicsire szavaz most.

Illetve a lányok is már nem nagyobbíttatnak, hanem a picit propagálják. Pl az egyik lány ismerősöm csak azért fogyott le, hogy a D-s melleiből B-s legyen.


Régen egy ilyen csajra azt mondták "nem rossz":

[link]

[link]


Ma azt mondják, "túl nagy a melle", "asszonyos", "kisebb mellel szebb lenne", ill néhány elborult azt is "fogyjon le".


Míg az ideál az egész kicsi mell lett, mert az olyan tinis:

[link]

[link]


Nem meglepő, hogy sokan gondolkoznak a kicsinyítő korrekción esztétikai okokból (régen csak akinek tényleg gondot okozott az háta/gerince miatt).


Hogy tudta a divat megváltoztatni még ezt is?

Ez nem egy hajszín, amit át lehet festeni, ill evolúciós oka is volt, miért a homokóra alak és a nagyobb mellek tetszettek sokaknak.


Most meg már szinte senkinek. A nagyobb mérettel rendelkező lányokat kicikizik, kisebbíttetni küldik.


2019. máj. 25. 18:00
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Minden fénykép nyilvános (Google)
2019. máj. 25. 18:00
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Ajánlom nézd végig a következő videókat, a szépségideál mindig változik:

[link]

[link]

2019. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Annyiban változott az ideál, hogy ma a formás, feszes mell lett a nyerő, mérettől függetlenül. Régen is csak azok a nagy mellek voltak vonzóak, amik formásak is voltak, csak ezt így nem mondta ki senki.
2019. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a kérdést teljesen felesleges itt feltenni, hiszen az ide írogató pasik kb. 90%-ának soha nem lesz olyan nője mint azok, akiket te linkeltél.


Nem gondolkodnak ők ilyenekben, már egy 10/4-es csajnak is örülnének, mint majom a farkának.

2019. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

"20-ból 10 nagy mellet támogató válasz, 15 kicsit támogató, és 5 "nekem mindegy"."


Matekkal mizu?

2019. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Úgy beszéltek itt a nőkről, mint az árucikkek paramétereiről. Egy férfi szerintetek hezitál a mell mérete miatt, ha szimpatikus neki a nő?


Nekem is van álom ideálom. Én vonzódtam volna a nagy mellekhez, de a 17 barátnőmből egynek sem volt olyan. Na puff neki. Viszont sosem dobtam ezért egyiket sem.

2019. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor 4 "nekem mindegy". Ugyanaz.
2019. máj. 25. 18:20
 8/27 A kérdező kommentje:

Van, aki emiatt ejti a lányt vagy szakít.


Nekem is mondták már, hogy nem ártana egy kisebbítés, a pici a szép.

2019. máj. 25. 18:21
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
lányok ha bárki megjegyzést tesz a melletekre formájára méretére függetlenül attól hogy ki mondja egy útszéli tróger vagy egy ismert stylist köcsög, küldjétek el a jó anyjába és az anyja mellével foglalkozzon ne a tietekkel. elképesztő hogy lelki nyomás alá helyeznek kiközösítenek fiatal lányokat mert nem olyan a mellük mint annak az ocsmány palvinnak
2019. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig a nagymellűek az ideáljaim, de én már öreg vagyok. 39F
2019. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!