Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy bipoláris férfival?

Figyelt kérdés

Bár így hivatalosan sosem mondták ezt így rám, én magamat mégis annak tartom. Ugyanis nagyon brutális hangulatingadozásaim vannak. Van a pozitív periódus, amikor nagyon pörgős,boldog,tevékeny,céltudatos,magabiztos nyitott vagyok és rengeteg embert bevonzok.

És van a negatív periódus,amikor nincs kedvem semmihez,depis visszahúzódom,elvesztem a motivációm.

A helyzet az, hogy egyik pillanatról a másikra bármikor átválthat az egyik szakaszból a másikba. Van hogy hónapokig a pozitív periódus zajlik(max ilyne minimális pár órás,pár napos negatív megszakításokkal), aztán van hogy negatív periódus következik. A nagy szerencsém az az, hogy nagyon jó élethelyzetben vagyok, ennek köszönhetően a pozitív periódusok a gyakoribbak. Illetve nagyon tudatosan kezelem ezeket a problémákat,mindig tisztában vagyok vele,ha mélyponton vagyok,h ebből lesz kiút és akkor legalább megnyugszom.

A környezetem ebből nem sokat érzékel, mert ha negatív periódusban vagyok, akkor visszavonulok, csak azt látják, h hirtelen sokkal csöndesebb lettem,azt ennyi, ezekkel a negatív hullámokkal én senkit nem akarok terhelni, ezért tudatosan visszafogom magam ilyenkor, amennyire lehet.

Viszont egy párkapcsolatban nem lehet csak úgy elvonulni hetekre. Sok rövid kapcsolatom volt, de hosszútávon még nem működött. Sok lánynak bejövök,mert jól nézek ki,meg ha pozitív a kisugárzásom,akkor bevonzom őket, de ha előjön a negatív időszak, akkor én sajnálom meg őket, és az esetek többségében én szakítottam,mert láttam, hogy rossz ez nekik még ha nem is mondták ki és nem akartam őket lehúzni. Én tényleg csak olyan lánnyal tudnék hosszútávon együttélni, akin látom és érzem, hogy így fogad el, ahogy vagyok és nem jelent neki nyűgöt ez a bipoláris cucc.



2019. máj. 25. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bipolárisként azt mondom, hogy kizárt. Elég elviselhetetlenek a hozzánk hasonló emberek.
2019. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Számomra ez nagyon zavaró lenne.
2019. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első körbem nem zárnám ki. Viszont nem volt még közeli kapcsolatom ilyen emberrel, nem tudhatom, hogy hosszú távon működne-e.
2019. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Legalább addig a párod is lehet passzív, és élhet a hobbijainak. Egyedül gyerekneveléskor nehézkes, ha hónapokig ilyen periódusod van, de szerintem ez is megoldható, kell valami plusz munkát vállalni amit a passzív szakaszokban csinálsz, és akkor a gyerekek az látják hogy apa dolgozik, majd később fog ráérni. Az én párom is néha befordul, jellemzően télen, és csak néhány szót szól, de engem nem zavar ez. Igaz ő máskor se túlzásba vitt tevékeny és lelkes, csak normális ha nincs befordulva :) Szerintem te elég tudatosnak tűnsz és ezt jól le tudod kommunikálni.
2019. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha van telepatikus kapcsolat, vagy ilyen szintű egymásrahangolósád a két fél közt, akkor igen.

Ahogy az előző írja, hogy nem laknak együtt és van külön dolga is az embernek, nincs minden életterület összefonódva. Egy szerelmi kapcsolat különálló egzisztenciával.

2019. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tudatosan élek, ez főleg egyébként a feldobott szaksznál szükséges, ugyanis túl nagy lesz az önbizalmam, hajlamos vagyok azt hinni, hogy körülöttem forog a világ, és ilyenkor a legfontosabb, h tudatosítsam magamban, h azért sok mindent csak beképzelek. Mert általában úgy szokott jönni a mélypont hogy hatalmasat csalódom valakiben, ami sokszor nem is az ő hibája, hanem inkább arról van szó, h én tulajdonítottam túl nagy jelentőséget az illetőnek az életemben, miközben nem is volt olyan nagy szám a kapcsolat, ezért nem is haragszom sosem, mert tudom, h nem ő tehet róla,h én többet képzeltem bele a dologba.
2019. máj. 25. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En ezt nem tudnam vallalni, sajnalom.
2019. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Ezen az oldalon én nem is ismerkedem. Viszont minden véleményre kíváncsi vagyok. Mert őszintén érdekel, mit gondolnak erről az emberek, meg milyen arányban. Minden válaszra zöld kezet adok.
2019. máj. 25. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Talán. Én is bipoláris vagyok, ezért nem tudom, mert végülis megértenénk egymást, de negatívan is hathatna egymásra. Mondjuk ha nálad a depis időszak következik, a másik meg éppen hipomán, de a te szomorúságod miatt ő is "bedepizik". Vagy fordítva.


De ha úgy gondolkozom, ahogy szoktam, hogy én összejönnék-e magammal, akkor határozottan nem. Nem is keresek kapcsolatot.

2019. máj. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Akkor már inkább egy bipoláris tranzisztorral.
2019. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!