Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem szerintetek lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem szerintetek lehet szép barátnőm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem olyan fiú vagyok mint aki a lányok többségének bejön. Csendesebb, szolidabb vagyok.

Emiatt úgy érzem hogy nekem sosem lesz olyan barátnőm aki hozzám illik. Ezt úgy értem hogy lehet csak az elhízottabb lányoknak fogok bejönni, de nekem meg ők nem annyira tetszenek.

Én magas vagyok átlagos, vagy talán kicsit vékonyabb alakattal. És hasonló alkatú barátnőt szeretnék.

Ha gondoljátok küldök képet.


2019. máj. 25. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Küldj
2019. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jojo1200 válasza:
Vagy add lejebb az igényt. Vagy sportolj hogy ne legyel vékony,vagy maradnak a dagik.
2019. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ilyen a felső testem.


[link]

2019. máj. 25. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell ràd 25 kg de jò lesz amùgy,pakolj fel izmot,kajàlj napi 6-szor,szerezz piackèpes diplomàt keress elit munkahelyet,hidd el ekkor lesz nőd,plusz àllj rà az önfejlesztèsre.
2019. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a felsőtested, bejönnek a vékony alkatú pasik.

Fura, mi? Mindenkinek más az ízlése.


Viszont ez, hogy kijelented, szép barátnőt szeretnél...

Milyet takar a szép barátnő?

Komolyan érdekelne...

2019. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a felső testeddel, valakinek pont az ilyen alkat jön be:) a szépség meg relatív, lehet neked szép valaki, másnak meg pont nem az esete. De biztos találsz majd valakit
2019. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni! 5 év komoly eszes és lesz baratnőd!
2019. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!