Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek nincs párja?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogy mindenkinek megvan a párja. De úgy érzem hogy nekem nincs. Még nem volt barátnőm. Nagyon hiány érzetem van emiatt. Pár év múlva már családot szeretnék, de még párom sincsen. Van olyan hogy valakinek nem "jut" pár, pedig szeretne?

Szerintem csak én vagyok az akinek még mindig nem volt kapcsolata, 23 éves létére. 30 éves korom előtt szeretném ha már lenne gyerekem:)


2019. máj. 25. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán van ilyen..
2019. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Nézd meg, hogy kik mondják ezt a "mindenkinek van egy párja" szöveget. Értelmes embertől nem fogsz ekkora semmitérő közhelyet hallani.
2019. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem mindig elveszik a mosógépben.


Üdv. A fél pár zokni.

2019. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat nem egy előre elrendeltetett valami, amit előre megírtak a sors könyvében.


Ezáltal ha arra számítasz, hogy egyszer csak belebotlasz az igaziba, akkor csalódni fogsz. De nyugi, lehet párod - sok ember lesz, akivel egy hullámhosszon perdültök majd. Sőt, lehet, hogy olyan ember lesz a párod 1-2 év múlva, aki jelenleg még egy másik kapcsolatban van.

2019. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én tökéletesen kiegészítem magamat :)
2019. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Meg olyan is, hogy a te párod Mexikóban, vagy Tadzsikisztánban él, így soha a büdös életben nem fogsz vele találkozni.
2019. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Kár aggódni is ezen !


Neked sohasem lesz párod! 😀

2019. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokáig hittem benne, ma már nem...
2019. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Páratlan páros voltunk mi ketten, de az a baj, hogy már nem férünk egy testben. :D
2019. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!