Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Tényleg ennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ennyivel fontosabb milyen valakinek a teste? (Képpel)

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy mennyire számít, hogy milyen a lány/nő arca ha a teste 8-10/10?

Csakmert azt vettem észre, hogy ha jó a teste a csajnak, akkor már kb az sem számít, ha nincs foga. Rengetegszer látok olyat, hogy valakinek ha nem is csúnya de nem a legszebb az arca, sőt, ismerek olyat aki kifejezetten tahó, cigizik, rágja a körmét és imádják a fiúk

És nem értem.. az arc az majdnem minden körülmények között szemelőtt van, mégsem számít olyan sokat?

[link]

[link]

[link]

Hirtelen ezeket találtam Google-n, de szerintem még ők sem csúnyák


2019. máj. 26. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem inkább az arc számít, meg hogy ápolt e.

Szal egy büdösszájú fogatlan nagy mellekkel vagy egy szép arcú, ápolt, de kis mellű nő, akkor simán az utóbbi.

2019. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő számít, és a kiemelkedő arc, tudja ellensúlyozni a testet és fordítva. Ez meglepő?
2019. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép számít. Lehet iszonyú szexi a teste, ha valamiért taszító az arca. Ez esetben sincs előrébb nálam. Nem is konkrétan az arc számít ilyen esetben sem, hanem, hogy valami tetsszen rajta. A mosolya, mosolygödröcskék, nevetőráncok, tekintet, mimika, szemek, ilyesmi. Nem a tökéletes arc elvárt. Egyébként a test is egy adottság, de sokat lehet rajta formálni, ami még vonzóbbá teszi a nőt, persze nem fanatikus testedzésnek élve, hogy csak az számítson neki. De tény, hogy ha a teste szebb, jobb, mint az arca, az vonzóbb nekem, mintha van egy tökéletes babaarc és mellé löttyedt test.

A képek nem jönnek be, hibát ír. 31F

2019. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem egy ismerős és barát van, aki kerekebb egy kicsit mint az átlag(nem 200kg!), De tényleg szép az arca, viszont az alkata miatt elutasítják őket
2019. máj. 26. 11:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy ki mit gondol, aki megakar felelni mindenkinek az egy olyan lehetetlen küldetésbe vágja bele magát amit soha nem fog teljesíteni. Van akinek ez tetszik, van akinek meg az.
2019. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy elutasítják őket. Lehetsz te 70 kilóval is szétcsúszottbálna-alkat, meg nézhetsz ki vadítóan 90 kilósan is. Az összahtás, ami fontos. Formás legyen, ne zsírpacni. Meg seprűnyél ruhában, ha már itt tartunk.
2019. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

A többségnek inkább az számít, hogy szép arca legyen, és ne legyen feleslege.

Hogy milyen az alakja, azt annyira nem nézik, hacsak nem annyira hihetetlenül jó.


Mellesleg a linkelt lányok közül egyiknek sincs valami jó teste, csak két lufi ragadt a mellkasukra, nem szép.


Nekik pl jó alakjuk van:

[link]

[link]

2019. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De nekik az arcokkal sincs baj
2019. máj. 26. 11:54
 9/15 kisördög1 ***** válasza:
A kisugárzás számít, ha az arc "csak" átlagos, de megvan az a bizonyos és persze jó alakja van, nőies (nem kell hogy modell legyen) akkor minden oké.
2019. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz is ez meg nem is. Vannak olyan férfiak bőven akiknek az se számítana,ha 100 kilós hölgy lenne,ronda fejjel. Tényleg van akinek csak lyuk legyen...

Azértha az értelmesebb férfiakat nézzük ott meg szerintem igen csak nézik a hölgy arcát és szerintem ők elnézik,ha picit teltebb vagy nem formás a nő,ha szép arcra.

Én azt vettem észre,hogy a kicsit butább,ösztönösebb férfiak nézik csak a testet,akiknek tényleg nem számít az arc csak legyen bomba test amire feláll.

Én ezt tapasztaltam bomba testtel és átlagos ,átlag alatti fejjel ,hogy mindig a primitív pasik jöttek hozzám,hogy jó lennék szex partnernek,nyálcsorgatás stb. De egy értelmes ,intelligens fiú sem nézett rám,nekik inkább a teltebb ,gyönyörű arcú baártnőim kellettek még úgyis,hogy én sokkal de sokkal jobb beszélgető partner voltam...

2019. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!