Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elő szokott manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elő szokott manapság olyan fordulni, hogy két abszolút különböző társadalmi helyzetben lévő ember párkapcsolatot létesít egymással?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy gazdag nő csóró pasival például? Vagy az ilyen az egyre inkább elképzelhetetlenebb lesz a "modern" világban? Azt látom, hogy általában azonos társadalmi státuszban lévő emberek szokták keresni egymás társaságát. Nagyon kevés már a kivétel, vagy szinte már nincs is kivétel?

2019. máj. 26. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csóró pasikent csak akkor lenne gazdag csajod ha úgy nézel ki mint egy férfi model.
2019. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hiszen ez mindig is igy volt. Sot, regebben a hazassag leginkabb csak a statuszt erositette. Kozeposztalybeli nő, biztos, hogy nem házosodott össze egy gyarban dolgozo munkással. Korábban sokkal hierarchikusabb viszonyok uralkodtak.

Ez a hierarchia csaladon belul is fennalt, a szuloknek nagyobb volt a tekintelye, mint ma. Ok pedig nyilvan azt akartak, hogy gyerekuk legalabb ugyanabba, vagy magasabb statuszba hazasodjon be. (Gyakori volt a szuloi nyomas, tiltas, kenyszerhazassag, a tarsadalmi nyomas is nagyobb volt.)

Ilyen szempontbol ma sokkal nagyobb az egyenloseg, a szulok tekintelye sem ilyen merteku meg en azt gondolom a tarsadalom is elfogadobb.

Szoval megeshet, bár nem gyakori. Mar csak azert sem, mert mondjuk a te peldadat nezve, egy gazdag nő nem igazán fut ossze csoro pasival. Kulonbozo korokben mozognak.


De persze, elo szokott fordulni. Mennyi idősebb korú, penzes férfi/nő jon ossze sokkal fiatalabbal - nyilvan nem a penze miatt

2019. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Talán.
2019. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Vagy az ilyen az egyre inkább elképzelhetetlenebb lesz a "modern" világban? "


Pont fordítva. RÉgebben volt sokkal elképzelhetetlenebb.

2019. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Csak akkor ha a nő jön a putriból és a férfi gazdag. Fordítva soha.
2019. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

létezhet ilyen! de nagyon ritka pl egyetemen vagytok a pasi csóró de ösztön dijjal került be és nagyon jó tanuló mig a lány egy gazdag családból való... a férfinak meg ugye van sok tehetsége (jo tanuló, okos, sportos...) de mondjunk ez csak akkor lesz igy is ha a férfi idővel megembereli magát azaz most szegény de nagyon jól tanul!


forditva ez elő szokott fordulni :D pl hallottam sok ilyenről hogy gazdag (fél gazdag) férfi elmegy nőjért egy szegényebb országba (ázsia, afrika) azt ugy hozza ide... a férfiaknak mindig is nagyon sokat kellet teperni a nőkért mig a nők elég ha csinos azt mindegy hogy gazdag vagy szegény... (de persze ha nincsenek közös érték rendetek akkor a nő repül idővel...)

2019. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én egy gazdagabb családban élek jóval mint a barátom de nagyon boldog kapcsolatban vagyunk és én büszke vagyok rá mert nagyon keményen dolgozik a pénzéért és ezért felnézek rá.
2019. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen kamu csóró dumát nem szeretem

pl: van házuk/ lakásuk

autó

enni való, nem 10 éves göncök, néha kis piázgatásra , kajára.

Ezek tartják magukat csórónak , miközben a valóságban az a csóró akinek ezek közül 1 sincs meg.

2019. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"pl: van házuk/ lakásuk


autó"


Nincs saját lakásom, se házam, autóm sincs, szóval én tényleg csóró vagyok, többiek nevében nem tudok nyilatkozni.

2019. máj. 27. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!