Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha úgy érzem hogy nekem sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem hogy nekem sosem lesz barátnőm akkor valószínűleg tényleg nem is lesz?

Figyelt kérdés

Már tini korom óta ezt érzem, úgy érzem hogy én nem érdemlek meg egy lányt sem. Meg nem is tudnék velük kapcsolatot kialakítani. Pedig ha lenne barátnőm akkor őt mindennél jobban szeretném.

Sajnos barátaim sincsenek. De attól még nem otthon ülök, edzek, biciklizek ilyenek. De rossz egyedül.

23f


2019. máj. 26. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel érte akkor nem..
2019. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vajon mit is akarhatott volna, nem tudom pontosan... Mi is lehet az a dolog
2019. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel az érzés által ezt a valóságot teremted meg magadnak, így igen.
2019. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De lesz.


Én 21 éves koromig éreztem ezt folyamatosan, aztán mégis lett akkor.


25/F

2019. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!