Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is csak a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak a csúnya emberek találnak későn párt?

Figyelt kérdés

Én nekem még sosem volt barátnőm, és lassan 25 leszek. Szerintem normális esetben tizen éves kora végén, huszas évek elején legkésőbb talál párt a legtöbb ember. Aki meg nem azzal valami gond van, mint pl velem.

Szerintetek is így van ez?

Olyan 20 éves korom óta szeretnék igazán barátnőt.


2019. máj. 26. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
26 vagyok ugyanigy
2019. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A szr személyiségű és semmilyen emberek nem találnak párt. Egy nem top külsőt ezer dologgal lehet kompenzálni. Ha valaki senkinek nem kell egész életében azzal nem csak a külső a baj.
2019. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Én jóképű férfi vagyok, de nagyon rossz családi körülmények között nőttem fel. Apukám alkoholista volt, leszarta a családot és minket, sosem volt igazán férfi példakép az életemben, ezért én sem lettem túl férfias viselkedésű alapból. Csendes voltam, visszafogott, gyűlöltem és szerethetetlennek tartottam magam.


Ezekre olyan 21-22 évesen kezdtem rájönni tudatosan és hogy úgymond kezeltetnem kellene magam és változtatni a dolgaimon. Jártam terápiákra is. 24 évesen veszítettem el és 25 évesen lett először barátnőm.


27/F

2019. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagtól kicsit eltérőbb (személyiségre gondolok), elvontabb, furcsább emberek találnak nehezen párt, köztük sokan egyedül is vannak hosszabb ideig. Főleg, ha nem is járnak társaságba, elzárkóznak.

Én is ilyen vagyok. Ha nem botlok bele a páromba anno, egyedül maradtam volna valószínűleg végleg.

Pedig nő vagyok és nem csúnya.


Külsőre nagyon kevés az olyan ember, aki tényleg annyira csúnya (sokuk inkább csak igénytelen), hogy soha senkit ne tudjon megfogni.


Aki sokáig nem talál, azzal többnyire az a baj, hogy nem talál olyat, akivel passzolnának jellemre, nem pedig az, hogy nem talál olyat, aki elfogadná külsőre.

2019. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Keress egy nálad is rondábbat.

2019. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én egyátalán nem vagyok csúnya, sőt és mégsem volt párom még. Személyiségemmel sincs semmi baj. Egyszerűen nem volt még olyan férfi akivel lehett volna valami komoly.
2019. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem azért nem találsz, mert csúnya vagy, hanem mert félsz a nőktől és nem mersz kezdeményezni elégszer. Ennyi! :)
2019. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez bárkivel megeshet.
2019. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem sok igazán csúnya pasi van! A legtöbbel csak az a baj hogy ígenytelen! Elvannak hízva és listák tenni ellene!
2019. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!