Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka ha egy férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha egy férfiban nincs meg a kezdeményező vágy és inkább egyedül van minthogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Volt már hogy randira hívtak netről de megijedtem.... És inkább visszavonultam. Kizárt hogy kezdeményezzek inkabb egyedül vagyok. Valahogy nincs erre vágyam.. 34 éves vagyok és eddig egy 2 éves kapcsolatom volt.


Mi lehet ennek az oka, látens homoszexualitás vagy frigidség vagy csalódás miatt lettem ilyen? Milyen okai lehetnek ennek a viselkedésnek?


2019. máj. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Megfelelési vágy, vagy félsz hogy csalódást okozol, nincs önbizalmad, nem nézel jól ki stb... Sok oka lehet, amin lehet változtatni, de nagy akaraterő kell hozzá
2019. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én az itteni válaszokból okulva nem kezdeményezek. Ezerszer leírták itt a nők, hogy ha nem számukra jól kinéző fszi próbálkozik náluk, akkor legfeljebb harapófogóval válaszolnak, de inkább ignorálják az embert. Az előző mellett tudva, hogy milyen férfiak jönnek be nekik, inkább nem erőltetem, mert hát én pfujjkövér vagyok, így innentől kezdve jogom sincs ismerkedni. Neten más, de ott meg még nem nagyon kaptam választ.
2019. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Masszív önbizalomhiány, továbbá gyenge szociális képességek. Valószínűleg indokolatlanul piedesztálra emeled őket, netán még 10 pontos skálán is összeméred magatokat. (ami egy irdatlan ökörség amúgy)


Szinte minden esetben erről van szó.

2019. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint minden esetben, itt is készít az ember egy "pro-kontra" listát magában. Nálad az jön ki, hogy egy kapcsolat összességében nem ad többet az életedhez mint amennyit elvesz, ezért nem vágysz rá.
2019. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!