Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Minden pasi àtlagos,nem fog meg bennük semmi,ha lehet ìgy mondani.

Bàrkire rànézek az utcàn,teljesen hidegen hagy. Lehet magas,alacsony,szegény vagy nagyon gazdag. Semmit nem vàlt ki belőlem.

Úgy érzem,hogy sosem kapok az élettől szerelemet,csalàdot. Nekem nem osztottak boldogsàg kàrtyàt.



2019. máj. 31. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Tipikus.


Aztán jön a nagydumás bőrkabátos temperamentumos olasz/arab szerető és mind mondjátok, hogy „végre egy pasi akiben van szenvedély” és egyből szétteszik neki a lábacskáitokat. Másnapra a pasinak meg hűlt helye. Utána meg összeültök a barinőkkel sírni, hogy „az összes pasi szemét és csak a szexet akarja”.

De ezután sem fognak kellene az „átlagos” férfiak, majd a jön a következő forróvérű hadonászós macsó és így tovább...


(tisztelet a kivételnek, azoknak a nőknek akikre a fentiek nem igazak)

2019. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ne legyél egy kesergő, pesszimista és önsajnáltató először is. Minél inkább erőlteti az ember, annál görcsösebben megy a dolog..először ismerd meg és fejleszd magadat, az igényeid pedig add lejjebb.
2019. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Ne aggódj, majd jön egy gorilla és elcsavarja a fejedet, egy hét múlva meg már nem lesz sehol.
2019. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
“Lehet magas,alacsony,szegény vagy nagyon gazdag.” csak nekem tűnt fel hogy minden felsoroltál csak a dagibb pasikat nem ? Jah hogy azok nem hogy közömbösek neked hanem egyenesen selejtek.
2019. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Mert el vagy szállva magadtól és nem oszottak ki még rendesen. Majd ha valami f..z*alap medug egyszer akit te többre tartasz és odaadod magad, utána eltűnik gyorsan az életedből és sirdogálsz, majd rájössz, hogy bizony te sem vagy hercegnő hanem egy átlagos lány... és akkormajd menni fog.


BIzony néha koppanni kell párat, hogy az ember leszálljon a földre. Tapasztalatból írom.

2019. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Azért érzed ezt mert egy önelégült majom vagy.
2019. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2 Egyàtalàn nem vagyok az,lehet úgy tűnik.

Csak néha észbe kapok,hogy basszus egyedül halok meg.

2019. máj. 31. 11:12
 8/13 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen mindegy,hogy néz ki,vagy milyen szàrmazàsú,sok jó pasi van az orszàgban is,mégsem talàlom azt az 1-et,akire azt mondom,hogy külsőre-belsőre oké és bàtran,hezitàlàs nélkül kapcsolatba kezdenék vele.

Lehet rosszul fogalmaztam,és pàr embernek úgy jött le a mondandóm,hogy csak a külső érdekel,de nem!

2019. máj. 31. 11:17
 9/13 A kérdező kommentje:
#4 Én kérek elnézést,hogy az nem jutott eszembe!
2019. máj. 31. 11:18
 10/13 A kérdező kommentje:
#5 Nem gondolkm magam Disney hercegnőnek,hidd el.
2019. máj. 31. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!