Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha ismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ismerkedem de flegma, lekezelő velem a lány?

Figyelt kérdés

A nekem tetsző lány akivel szeretnék ismerkedni

szépen,kedvesen... de ő lekezelő velem, próbál lealázni , hogy én milyen csúnya vagyok meg milyen szarul öltözködöm, nem vagyok kigyurva stb. (Shit tesztel)

Alapvetően a legtöbb emberrel ilyen..

Az ilyen lányokat hogyan lehet megszelidíteni?

Valakinek Volt már ilyen lánnyal dolga?

Vagy van itt ilyen lány aki megmondja miért csinálja ezt?



2019. jún. 2. 19:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Ti fiúcskák az ilyen undok lányokra buktok?
2019. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
43%
Én tökmindegy kire bukom, mert rám senki nem bukik. Mindenkinek a helyes, jóképű fiúkák kellenek. Még a csúnyábbacska lányoknak is.
2019. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
24%

A mai fiatalság nagy része sajnos ilyen. 22 éves vagyok és ha korombeli lányokkal szeretnék ismerkedni, akkor egy csomószor úgy érzem mintha falnak beszélnék. Csak nyomkodják a telefonjukat és hiába vagyok velük nyitott, barátságos és nézek végig a szemükbe szinte semmit nem reagálnak, max itt-ott elejtenek egy „aha”-t. Úgy érzem, hogyha felvágnám ott helyben az ereimet arra sem reagálnának semmit sem.

A másik eset meg amikor a fülhallgatót belegyugdossák a fülükbe és ha ordítanál nekik, akkor sem reagálnának semmit sem. Ha pedig igen akkor savanyú képpel rántják ki a fülhallgatót, majd egy két felgma szó elejtése után már teszik is vissza.

Egyre jobban züllik széjjel a fiatalság.


Persze nyilván vannak értelmes lányok is akikkel szeretek beszélgetni meg jól érzem magam ha beszélgethetek velük. De ők az esetek 99%-ban foglaltak.


Sokszor próbálok idősebb (legalább 30 fölötti) nőkkel ismerkedni, mert őket még annyira nem fertőzte meg ez a mai modern világ a meg ez a sok virtuális sz.r, csak ők meg nem fognak velem semmi komolyat tervezni (amit mondjuk meg tudok érteni).

2019. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Mit csináljak ha ismerkedem de flegma, lekezelő velem a lány? Keress másikat.Ne legyél mazochista,vagy nem kellesz neki,vagy alapból egy segg.Lehet,hogy ha nem futsz utána,akkor rádmozdul,de hosszútávon te fogsz rosszul járni.Nem lehet valakit akarat ellenére megváltoztatni.
2019. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 The pale emperor ***** válasza:
96%

Egy normális ember már most ejtené.

Nem értem....már most látod, hogy bunkó.

Miért használunk ilyen eufemizmusokat, hogy "vagány" meg "flegma" meg shit t3st (????)

Egyszerűen nagyképű tahó.


De ha neked ez kell az téged is minősít. Akkor szenvedj pár hónapot, mert biztosan utána a karjaidba omlik és neked adja a színarany vagináját...


Ja nem

2019. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg másokkal, máshogyan.
2019. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
De érdekelne , hogyan lehet ezeket felszedni? Egyszerűen pénzesnek kel lenni?
2019. jún. 2. 20:11
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően kerülni kell az Éjjel-nappal Budapest és a Jersey Shore mentalitásában felnevelkedett embereket. Sok jóra ne számíts tőle, kivéve ha olyan vagy, mint ezen sorozatokban a "menőarc ember", de mivel csak futólag láttam mindkettőt, ezért nem tudok további tanácsokkal szolgálni.
2019. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
22%
ilyenkor te is alázzad őt. ha látja hogy visszatudsz támadni és nem egy lelkibajos vagy akkor lehetsz az ellenfele. minél jobban alázzátok egymást annál nagyobb lesz köztetek a szerelem.
2019. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Shit teszt, erről se hallottam még, le vagyok maradva :S XD. Amúgy meg nem értelek, flegma, bunkó veled, meg tesztelget, mégis miért kell neked annyira?? Ja gondolom valami fullos instacicababa. Ha ennyire szenvedni akarsz, akkor szenvedj..l
2019. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!