Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó taktika ha huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó taktika ha huszonéves szüzességét megelégelt pasiként online elkezdek a legrondább csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy online "gyűjtőhely" jellegű társkeresőre és rengeteg igénytelen és kis faluból származó ilyen-olyan jött ment csaj van fent. Van köztük persze számos "bangladesi" is, de van jópár white trash elhízott, baltaarcú, kalácsképű és világvégén élő nőszemély is. Arra gondoltam, hogy néhányukra rájuk írok (pénzt nem kímélve) és minőségben egyre feljebb lépkedem ha tudok. Ha az első körben megbukok, akkor tudom, hogy nekem nem való barátnő. Ezzel a taktikával hátha elérek valami fejlődést csak az eleje lenne nagyon nehézkes. Azt tudni kell, hogy sose ismerkedtem csajokkal és nulla visszajelzést kaptam a külsőmre vonatkozóan így fogalmam sincs, hogy kinél lenne esélyem, de ez a módszer adhat egy kis vezérfonalat. Mit gondoltok? A kérdés persze az, hogy ezek a nőszemélyek is kapnak naponta 5-10-20-50 üzenetet (a határ a csillagos ég), mint a többi csaj. Mert ha minimális konkurencia lép fel ez esetben, már akkor nem érzem magamat esélyesnek.

2019. jún. 4. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha van benned egy csepp emberség, nem játszol másokkal. Ha maga a szüzesség zavar, prosti.
2019. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg rólam is ezt gondolnád. El kell keserítselek: rengeteg levelet kaptam. Normális pasi is volt közte.


Szerintem egyszerűbb feladnod. Tudod, online ismerkedés esetén először a belsőd ismerik meg.

2019. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

mindenkinek megvan a párja, mindenki kap minimum 60-80 levelet hasonlóktól ilyen helyen. Aki jó vagy nagyon szép 150-200at is két hét alatt. Mindenki kap. Mindenki 6-8 emberrel chatel egyszerre, mivel ilyen oldalakon minimum 50.000 nő és ffi van.


A szex azzal a legjobb a legteljesebb, akit imádsz kívül belül. Akinek örülsz, ha látod az arcát közben és rajongsz érte. Szereted az illatát szeretsz hozzá érni.


Mindenáron nem kell lefeküdni x éves korodig vkivel. Ha így állsz hozzá elég rossz dolgok, élmények várnak rád.

Olyannal véletlen se feküdj le aki nem vonzz sehogy. Nagyon rossz élményed lenne.

Próbálkozz, de ne bánts másokat. Ne szivass vkit csak azért mert jobbnak tartod magad tőle. Neki is vannak érzelmei, lelke. Ő is ugyanolyan ember mint te. Ha ő nem bántott téged, te se bántsd. Nem ő tehet róla, hogy másnak mem kellettél. Ne használd ki mert ő meg normális veled.


Egyikőtöknek sem lesz jó a szex...Sem.


Keress olyat aki tetszik. Sok meló lesz, hónapok, fél év, év, de előbb-utóbb megtalálod és meg is kapod, csak hinned kell benne erősen. De ne bánts senkit mert téged is fognak majd és pont azok akiktől úgy gondolod nem érdemled vagy nem várnád.


Nem szabad így bánni vagy beszélni másokról. Mindenkinek megvan a maga szépsége, értékei.


Mondom ezt csinos, vékony, normális nőként. Ne bánts másokat.

2019. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Tudod, online ismerkedés esetén először a belsőd ismerik meg."


Na ne röhögtess! Nyugtass meg, hogy még nem repedezik a plafon!


Egyébként a kommenteden belül ellentmondás van, ha nem tűnt volna fel.

2019. jún. 4. 14:26
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

"Sok meló lesz, hónapok, fél év, év, de előbb-utóbb megtalálod és meg is kapod, csak hinned kell benne erősen"


Nekem 20 eve alatt sem sikerult :)

2019. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Egyenes út a szexuális zavarokhoz, lelki eredetű impotenciához, kiégéshez, és ha netalán szembejönne egy "normális", csinos nő akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak... hát, nem fog örülni az előzményeidnek, ha megtudja :") mert meg fogja
2019. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
jó nagy bunkó vagy, nem csodálom, hogy nem feküdt még le veled senki
2019. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Nagyszerű taktika ez egy állatnak, ami közösülni akar bármi áron, egy embernek viszont igénytelen és lealacsonyito.

El sem tudom mondani hogy mennyire várom már, hogy elmuljon belőletek ez a hozzáállás, miszerint "bele kell tennem a farkam valamibe!!!! mindegy mibe, de bele akarom tenni valamibe!!".

A szex, és a kis farkad nem annyira fontosak, hogy így megalázd magad, meg azt a nőt is, akitől undorodsz, de azért megmásznád, pusztán azért mert neked feltétlenül ki kell próbálni, milyen az ha jár valakiben a farkad.

Őszintén hiszem hogy egyéni és társadalmi szinten is előnyökkel járna elhagyni ezt a fajta mindent felülíró kangörcsöt.

2019. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy ronda lányt ha tegyük fel te is előnytelen vagy kissé , akkor ugyan annyira nehéz megfektetni mint mást.
2019. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

ez a kérdező elég beteg...

...aki 20 éve nem fektetett meg senkit az meg 40?

...mert egyébként hol a gond?

Gondolom nem a szülőágytól számolod a húsz évet hogy 5 nővérke is lepattintott már első nap :D, pedig már a golyóid is fogta leszállt-e. :B

2019. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!