Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők úgy "jeleznek", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők úgy "jeleznek", hogy 1-2 lopott pillantást "szórnak" szét az érdekesnek talált férfiaknak, akkor miért ciki, ha odamegyek és megmondom, hogy "úgy látom, hogy engem néztél"?

Figyelt kérdés
szóval még ennyi felelősségvállalást sem akarnak a nők bevenni, hogy azzal szembesíteni lehessen őket, hogy észrevettem, hogy néztek?
2019. jún. 4. 21:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%

Itt nem a felelősség nem vállalásán van a hangsúly, hanem az, hogy tirpák, paraszt módon, nem romantikus stílusban közelítesz a csajhoz.

Aztán még ti csodálkoztok, hogy a végén a csaj elhajt titeket. K..rvára romantikusak vagytok, mondhatom.

2019. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

és a nők miért gondolják, hogy ha MINIMÁLIS érdeklődést mutatnak akkor már nagyon sok munkát tettek az ismerkedésbe...


ja tudom, igen, a ruhájukat válogatták órákig biztos...


a fiu meg a kondiban izzadt évekig, hogy a csaj észrevegye, gondolom hasonló erőfeszítés a kettő

2019. jún. 4. 21:14
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
Hu, de sötét vagy.
2019. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
az a sötét, aki csak ennyit tud reagálni....
2019. jún. 4. 21:16
 5/44 anonim ***** válasza:
84%

"és a nők miért gondolják, hogy ha MINIMÁLIS érdeklődést mutatnak akkor már nagyon sok munkát tettek az ismerkedésbe.."


Mert csak olyan pasikkal jövünk össze, akiknek van annyi töke, hogy veszi a bátorságot és leszólít egy csajt. Egy gyáva nyuszival mit tudnánk mi kezdeni? Még férfiként se tudnánk felnézni rá. Aki nem képes leszólítani egy nőt, annak nem való párkapcsolat.

A nők a testbeszédükkel kommunikálnak sokat, a férfiak a tettek, szavak emberei.

2019. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

ja és AZÉRT én vagyok a gyökér, mert ha látom hogy néz egy nő, akkor odamegyek és megmondom neki, hogy szia látom néztél, akkor beszélgessünk,


VAGY NEM EZT SZERETNÉD?


vagy gondolom majd ilyen filmbeillő jelenetet kavarintsak hogy azt mondhassan a nő hogy "véletlenül" ismerkedtünk össze és véletlenül sem azért, mert ő szemezett velem.

2019. jún. 4. 21:21
 7/44 anonim ***** válasza:
86%

A 3-as jól leírta, sötét vagy. Majd én megmondom, hogy miért.


"szia látom néztél, akkor beszélgessünk,"

NEM ÍGY KELL indítani egy beszélgetést. De te se a romantikádról vagy híres.


Hanem pl. így: Szia. Hogy vagy? Hogy telt a napod? Már régen felfigyeltem rád és nagyon szimpatikus vagy. Lenne kedved beszélgetni és meginni valamit? ..stb.


Na, valahogy így kéne elkezdeni egy ismerkedést.

2019. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
98%

A legtöbb faluban a verekedések kezdődnek így.

Lehet, hogy csak vidékiek.

2019. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

engem csak az háborit fel MÉRHETETLENÜL az egészben, hogy a nő megteszi a lehető legminimálisabb erőfeszítést az "ismerkedés" érdekében és még ezért is én vállaljam a felelősséget és úgy inditsak, mintha ő nem is tudta volna, hogy a világon vagyok előtte.


tehát még a kezdeményezést is vegyem át helyette

2019. jún. 4. 21:27
 10/44 anonim ***** válasza:
92%

"szia látom néztél, akkor beszélgessünk"


Hát ez kb. úgy hangzik, mint egy kocsmai verekedés kezdete.

2019. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!