Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én a neten miért csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a neten miért csak olyan lányokat tudok megismerni akik csak lefeküdni akarnak fiúkkal?

Figyelt kérdés

Lehet hogy sok fiú örülne ennek, de én annyira nem, mert én olyan kapcsolatot szeretnék ahol szeretjük is egymást. Lehetnek közös programjaink, és akivel tudunk beszélgetni, és szeretjük egymást. Pl most is itthon vagyok, de annyira jó lenne ha lenne barátnőm akivel mehetnénk, pl strandra ilyen jó időben, meg akivel mehetnék nyaralni. De nem találok barátnőt.

Csak az a fura hogy ezekkel a lányokkal úgy ismerkedtem meg hogy egy netes oldalon (nem társkeresőn) elkezdtünk irogatni, majd találkoztunk egy idő után, de én hiába akartam volna kapcsolatot, ők nem akartak. Nagyon szép lány volt az egyikőjük, az a típusú lány aki után minden fiú utána fordul. Örülök hogy egy ilyen lánynak bejöttem, de én kapcsolatot szeretnék.

Miért van kevés 20 év körüli olyan lány aki kapcsolatot keres?

Élőben szerintem még nehezebb.


2019. jún. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Volt 2 lány este fel kellett őket hívni,elmondani hogy mit tennék velük az ágyban minimum 20perces monológot vártak. Igazából joguk van a nőknek is az orgazmushoz,szerintem amelyiket elsőre jól meg tudod..az veled marad. Lelkisebb tipus vagy te is én is a nők papíron értünk sírnak aztán mégis hoppon maradunk.
2019. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 Én ilyen lányokkal miért nem találkozom? :D
2019. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz elég jól nézel ki, hogy szexeljenek veled, de ahhoz már nem, hogy mások előtt felvállaljanak.
2019. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a neten miért csak olyan fiúkat tudok megismerni akik csak lefeküdni akarnak lányokkal?
2019. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 tinderen badoon aki túl jól néz ki és mégis akar tőled valamit az olyan.
2019. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen esetben tényleg nehéz elhitetni a másikkal, hogy tényleg kapcsolat a cél. Volt, hogy teljesen üres tekintet volt a válasz.. :)
2019. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!