Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy dolgozó férfinak semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dolgozó férfinak semmi esélye, hogy barátnője legyen, manapság már csak a gazdag férfiaknak jut barátnő?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy én még egy bolti eladó/pénztáros csajnak sem kellek, ők is fintorogva néznek rám, olykor előfordul az is, hogy a köszönésemet sem fogadják. Egy nem gazdag férfi, akinek még rosszabb autója sincsen, készüljön fel az örökké tartó magányra, sose lesz barátnője/felesége?

2019. jún. 10. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A kérdésed alapján nagyon negatív ember vagy, és ez kisugárzik. Talán ezért nem fogadják a közeledésed.
2019. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok gazdag, bár jól keresek, mert sokat dolgozok és jó vagyok benne. Tele van az életem vonzó lányokkal, alkalmik, szexkapcsolatok, és rengetegből alakulhatna komoly ha szeretném. Nem anyagi helyzet függvénye, inkább magabiztosság, kiállás, ambíció, kisugárzás.
2019. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

"bolti eladó/pénztáros csajnak sem kellek, ők is fintorogva néznek rám, olykor előfordul az is, hogy a köszönésemet sem fogadják."


A hiba valószínűleg benned van, mert velem nem fordul elő ilyesmi és általában kedvesek velem, pedig nem vagyok a kérdés értelmébe vett gazdag férfi, dolgozni sajnos kell.

2019. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te amikor fizetsz a boltban, akkor bemutatkozol, elmondod hol dolgozol, mennyit keresel és milyen autód van vagy nincs? Az én párom pl. jól keres, de nem látszik rajta, általában farmer-pólóban jár, és a pénztárosok kedvesek vele, mert általában előre köszön, mosolyog rájuk és udvariasan beszél velük.
2019. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt vettem észre, hogy én még egy bolti eladó/pénztáros csajnak sem kellek,"


Engem fel akart szedni pénztáros pedig még diák voltam pénzem se volt.

2019. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem dolgozom, bár van pénzem, de nem reklámozom, mégis barátnőm van.


A 0 ambíció az, ami nem kell a nőknek, céltalan hajónak nem kedvez a szél...

2019. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha FÉRFI vagy, akkor már nem jut neked barátnő. Csak az elérhetetlen, költői ideákkal és a "lelkitárs" formátlan, anyagtalan koncepciójával hajlandóak ismerkedni a mai nők. :((((
2019. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én párom fizikai munkát végez és egyáltalán nem keres sokat. Ha szakítanánk, így is könnyen találna nőt, mrt megnyerő a modora.
2019. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább azért, mert nincs idő. Reggel 7kor elindulok otthonról melóba, este 6kor hazaértek. Utána még bevásárolok meg ami házimunka stb megcsinálom, 1-2 sorozatrész és megyek aludni. Ez a hétköznap. Namármost, a legtöbb csaj kijelenti "én nem akarok hétvégi barátnő lenni". Ezekkel mit kezdessz, komolyan? Semmit.
2019. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dolgozó alatt azt kell érteni festékes/malteros/olajos ruhában mész be a a boltba acélbetkósba rohadt lábbal? Veszel két féldekást?

Vagy normális tiszta utcai ruhában?

2019. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!