Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rendes srácok, akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes srácok, akiknek nem jut nő! Mit szóltok ahhoz, hogy a nők véleménye szerint azért vagytok olyan helyzetben, mert valójában nem is vagytok rendesek?

Figyelt kérdés

A kérdés nem az incelekhez szól, hanem azokhoz, akik szeretik a nőket, és jó arcok, csak nehezen megy nekik az ismerkedés.


Őszintén szólva felháborítónak tartom azt, amit itt egyes nők írogatnak kétségbeesésükben. Az alaphelyzet ugye az, hogy a nők hite szerint a normális, kedves pasik találnak maguknak nőt, erre szembesülnek azzal, hogy egy rakás olyan pasas van, akik kedvesek, de mégis szinglik. Az ellentmondás feloldásához pedig azt a módszert választják, hogy megvádolják a kedves srácokat, hogy valójában nem is azok. Van, amikor ez jogos, de van, amikor nem. Tényleg létező jelenség ugyanis, hogy egy jófej srác nem jut nőhöz, mert a nők nem akarnak tőle semmi komolyat.


Hogyan kezelitek ezt a helyzetet, hogy lényegében hazugsággal vádolnak titeket?


A kérdést azért írtam ki, mert régen én is hasonló helyzetben voltam, de nálam változtak a dolgok pozitív irányba.


2019. jún. 10. 21:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tartom magam rendesnek, de mások visszajelzése szerint meg az vagyok. Most szerinted? Oké, mindkét nem mindenféle korosztályából vannak akik ezt mondják - és vannak ellenzők is akik kb. a kivégzésem követelnék - netes ellenségeim, apám, néhány távolabbi kolléga stb.


Kivéve gyakori, ide a genyábbik felem jut instant.

2019. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Az olyan típusú pasikat értem rendes srác alatt, amilyen pl. Neville Longbottom volt a Harry Potterből. Tehát akikről közmegegyzés van, h tényleg rendesek, csak ügyefogyottak.
2019. jún. 10. 21:36
 3/34 anonim ***** válasza:
41%

"A kérdés nem az incelekhez szól, hanem azokhoz, akik szeretik a nőket, és jó arcok, csak nehezen megy nekik az ismerkedés."

Akkor elmondok egy titkot: az incelek azok, akik szeretik a nőket, és jó arcok, csak nehezen megy nekik az ismerkedés. Innentől kezdve teljesen értelmetlen is a kérdésed, de...


Soha nem mondtam azt, hogy rendes vagyok, vagy hogy jó ember vagyok, viszont se rosszabb, se jobb nem vagyok másoknál. Üdv: egy incel.

2019. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%

"tehát akikről közmegegyzés van, h tényleg rendesek"


Szerinted ilyen van? Senkiről nincs "közmegegyezés", maximum kitalált karakterekről - de még róluk se, simán vannak akik szerint Neville csak simán lúzer és utálják. Igaz többségük nem olvas regényt nagyon, szóval ez így nehezebb.

2019. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

Az összes rendes srác haveromnak vagy kollégámnak van kapcsolata.


Itt tényleg az a gáz, hogy az kevés, ha valaki magáról azt állítja, hogy rendes srác. Hovatovább, aki a tapasztalat az, hogy aki annyira nagyon rendes-kedvesnek reklámozza magát az általában kimondottan gyökér - nem szándékosan, hanem magát sem ismeri és magával sincs rendben. Ez nem egy vonzó tulajdonság + messzíről ordít.

Sokáig lehetne analizálni, hogy valójában miért nem rendesek, pl legfőképp azért, mert kimondatlanul is, de a kedvességért cserébe várják a kapcsolatot. Ez nem müködik.

Mégegyszer leírom, hogy erről nem feltétlen ők tehetnek, rossz háttér, hiányzó minta stb, de arról már ők tehetnek, ha felnőtt korban ezen nem akarnak változtatni és fejlődni.

2019. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
Nevillenek megvolt Hermione, és még talán Luna és Ginny is :)
2019. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Neville-nek szerintem nem volt meg senki, mert a nők nem vonzódtak hozzá.


Őszintén, kedvelem azt a karaktert, mert az élettörténete hasonlít az enyémhez:


Eleinte egy senki volt, de sokra vitte.

2019. jún. 10. 21:46
 8/34 A kérdező kommentje:

21:42-es:


Végülis jogos, amit mondasz. De a kérdés azokról szól, akik tényleg rendesek, mindenkivel jóban vannak, mégsincs nőjük.

2019. jún. 10. 21:47
 9/34 anonim ***** válasza:
8%

Haha, érdekes téma. Normálisan beszélgetni itt kb. lehetetlen róla, mert jön a lepontozó női had pár percen belül... :D


Természetesen viccnek tartom azt a szöveget, hogy a rendes srácokat nem tartják rendesnek. Igazából ez az egyetlen oldal, ahol ebbe belebotlottam. A környezetemben is vannak sikertelen, de rendes férfiak és valamilyen rejtélyes oknál fogva, őket a nők is rendesnek tartják és nem kapják meg az itteni szövegeket. Ha szóba kerülnek társaságban ezek a srácok, akkor a nők teljesen korrekten megmondják, hogy rendesek, de nem néznek ki jól, nem elég határozottak vagy dagadtak. Értitek, értelmes indokokat mondanak...


Ez viszont egy anonim oldal. Itt simán belehet tanulni a kényelmetlen kérdésekre egy bejáratott sablonszöveget és idelökni, hogy bibibi, ez így van és kész. Anélkül, hogy ezek a válaszolók egyáltalán fél percet is gondolkoztak volna rajta. Ráadásul épp elég frusztrált nő van itt, akik még erősítik is egymást ebben és mindenre lazán odavágják, hogy a férfi szűz és lúzer.


Az egész érvelésnek (már, ha ezt lehet annak nevezni), az a legnagyobb buktatója, hogy ellentmondásos. Ha egy srác rengetegszer megkapja, hogy ő rendes srác, akkor ő is rendes srácnak fogja magát tartani. Mert az. Mert annak tartja a környezete. Ezek után ismeretlenül idevágni, hogy az illető nem rendes srác, amikor annak tartják az ismerősei, egy vicc. Értelmes embertől ilyet nem fogsz hallani.

2019. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az az egészséges , ha valaki úgy beszél magáról hogy tud rendesen viselkedni de azért nem hogy már beadja valaki hogy ő maga a szentlélek. Amelyik hapsi nem volt még nővel jó hogy szelíd , nem ismerik azt amikor a nő átejti vagy otthagyja . Igazából senki sem születik rossznak, vagy gonosznak a körülmények azok amik átformálják a személyiséget. Egy időben nagyon szerény srác voltam aztán szép sorjában , ahogy megtapasztaltam a nők viselkedését kapcsolatokban rá jöttem, hogy minden addig jó csak amíg ők annak érzik .A tapasztalat és a csalódás egy férfiban hamarabb megöli a jót mint a nőkben. Tehát aki jó lelkűnek tartja magát az csak azért van mert még a baba házban él burkoltban , majd ha több külső ingert kapsz akkor is ezt mond.
2019. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!