Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem féltek a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek a lányoktól?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok biztos magamban, nem is tudom igazán, hogy mitől, de nagyon félek ismerkedésbe kezdeni olyanokkal akik tetszenek.

Mindig attól félek, hogy kinevet az illető amiért pont ő tetszik nekem, és elmondja magában, hogy: ez tényleg azt gondolja, hogy mi egy kategória vagyunk?



2019. jún. 12. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Dramatizálja az ember a helyzetet. Miért ne gondolhatná azt hogy ez a srác nem is egy Brad Pitt de mekkora önbizalma van hogy megmerte ezt lépni. Amúgy meg sok szép lányhoz tényleg nem mernek odamenni, szóval nem feltétlen szoktak hozzá hiába gondolná azt az ember. A férfiak 95%-a pecs odamenni. Fesztiválon, buliban ittasan lehet hogy csak 80% nem megy oda.
2019. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

és ha azt mondja mi van akkor ? Van még mellette több száz másik , a kudarc a győzelmek része . Barátnőmnek pl. szerintem közel sem helyes kategória a barátja ennek ellenére imádjak egymást(barátnőm szép nagyon)

szóval motiváljon az , hogy mindenkit utasítottak már vissza legyen az fullos pasi vagy egy söpredék. Csak próbálkozz folyamatosan 😉

2019. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mikor ilyesmik is eszembe jutnak, és próbálok mérlegelni akkor is végül mindig sikeresen meggyőzöm magam, hogy jobb így egyedül, én nem tudok veszíteni, nem eshetek pofára stb.

Mindig ebbe hajszolom magam már évek óta, de az évek meg csak telnek, ez nem egy kis kamasz, átmeneti időszak.

2019. jún. 12. 21:17
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Ember, merj élni! Egyszer csak elszalad melletted az idő, aztán vége, nincs tovább. Ne foglalkozz semmivel sem, csak csináld amit szeretnél, mond ki azt ami az eszedbe jut. Ha beégeted magad, így jártál, ha megbántasz valakit akkor így járt. Az élet megy tovább, úgysem fog egy hét múlva senki sem emlékezni az esetleges bénázásodra. Ha pedig mégis, akkor emlékezeteset alkottál.
2019. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem en szeretem a lányokat vagyis szerettem most csak a baratnomet szeretem!

Regen voltam ugy igaz nem ugy ahogy te en csak izgultam meg kicsit felénk voltam de csak azokkal akik tetszettek nagyon

De szerencsére volt erőm leküzdeni azóta van barátnőm...


Küzd le te is! Mert igy sosem lesz barátnőd!

2019. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amugy mit veszitesz ha elutasítanak igyis ugyis egyedül leszel nem? Ha meg véletlen meglesz akkor mi lesz? 😅😅😅
2019. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell próbálni minden ilyesmit, és nem előfeltevéseket gyártani. A puding próbája az evés. Lehet, hogy épp van, akinek a stílusod fog megtetszeni, hogy próbálkozol, és nem adod fel.
2019. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De! Nagyon félünk! Reszketünk. DE AKKOR IS AKARUNK SZEXELNI!!!!!
2019. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csak annyit vesztek, hogy rájövök, hogy neki se voltam elég jó. Ez zavar csak, hogy úgy mondjam.

Csak attól félek, amit meg is jegyeztetek, hogy eltelik így az egész fiatalság, már 21 vagyok és még szinte semmi élményem.

A másik pedig, hogy mi van ha nem leszek elég jó egy kapcsolatban és egy-két hét után lecserél másra, vagy ne adj Isten megcsal. Mert nem leszek jó az ágyban, nem csókolok jól stb.

2019. jún. 12. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:
de mind ezt honnéd a faxbol tudod ha meg sem probálod holnap menj oda egy szép lányhoz és mutatkoz be neki majd hivd el egy kávéra!
2019. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!