Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan lehetne egy ilyen fiatal fiúnak kapcsolata?

Nagy csodának kellene történnie, hogy kapcsolatot tudjon kialakítani? Eszméletlenül gátlásos, visszahúzódó és eléggé szótlan. Nem jár semmilyen közegbe. Úgy értem, hogy nem bulizik és rendezvényeken sem vesz részt. Interneten nem tud ismerkedni mert nincsen róla fénykép és nem is akarja látni saját magáról készült fényképet az interneten.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, , kapcsolat, társkeresés

jún. 12. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
És mit vársz? Hogy majd bekopog a fullos nő az ajtón és rád veti magát?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont jún. 12. 21:10 Privát üzenet
Írj a Vatikánba a Pápának..hátha tud tenni valamit. Mert így sehogy....

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont jún. 12. 21:10 Privát üzenet
be kell dobni valami szintetikát azt mehet a vágó hidra.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont jún. 12. 21:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor ezt buktam.

# 4/16Időpont jún. 12. 21:13 Privát üzenet

Így, ahogy az első írja!

Legyél odaha egész nap, fürdőköpenyben, és jönni fognak a fullos pi c sák!

[link]

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont jún. 12. 21:14 Privát üzenet
Buktad.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont jún. 12. 21:18 Privát üzenet
Én ugyan ez vagyok 31 évesen nincs baráti köröm leszámítva 1 gyerekkori barátot. Nem járok buliba neten az átlagosnak mondott külsőmmel ami valójába lehet hogy inkább ronda nem fogtam meg egy lányt sem így beletörődtem a sorsomba és napi 6 órát gémelek.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont jún. 12. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Játszani én is szoktam. De csak mértékkel.

# 8/16Időpont jún. 12. 21:21 Privát üzenet
# 8 Ki az a mérték?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont jún. 12. 21:38 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Néha azért kimehetnél a szabad levegőre.Akár egyedül,akár azzal az egy barátoddal.Hátha valaki kiszùr magának.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont jún. 12. 21:53 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tipikus fiatal huszonéves férfi szindróma, mit lehet tenni? Véget ért egy 8 éves kapcsolata és csak néz ki a fejéből bambán, mert csajozni azt nem tud
Férfiak, akiknek volt/ van fiatal lánnyal kapcsolata, mit gondol róla? Vagy lányok, akiknek volt/ van idősebb férfival kapcsolata, az mit gondol (t) róla?
A legtöbb huszonéves pasinak miért nem volt még kapcsolata?
Ha egy fiatal helyes fiúnak nincs kapcsolata, akkor biztos egyéjszakások vannak?
Az miért van, hogy a fiatal nő -idős pasi felállás elfogadott, - de a fordítottja korosabb nő, fiatalabb férfi kapcsolata nem?
Gáz, ha egy fiatal lánynak már egy éve nem volt komoly kapcsolata? Ha ezt megtudja egy fiú, mit gondol?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!