Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene 30 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene 30 évesen már komoly kapcsolaton gondolkozni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, olyan vagyok, mint egy tini, de nem értem miért kellene komoly kapcsolaton gondolkozni, ha összesen 4 lánnyal ismerkedtem egész idáig komolyabban. Még nem is éltem igazán.
2019. jún. 12. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Tégy úgy, ahogy jónak látod
2019. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Van egy ilyen társadalmi elvárás, de ezzel nem kell foglalkozni, az a lényeg, hogy neked mi a jó.
2019. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Én meg azt nem értem, hogy miért kell "eleinte nem komoly, aztán komoly". Már 16 évesen is hosszútávú kapcsolatot kerestem. Mit jelent, hogy nem éltél? Nem szexeltél több csajjal? Mindnek ugyanaz van a lába között..... (32/F)
2019. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Így van. Azzal foglalkozz amivel akarsz, majd akkor allapodj meg amikor az idő és a nő is alkalmas lesz.
2019. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Talán, mert elméletben egy 30 éves egy érett felnőtt ember?

Vagy talán, mert lassan közelítesz a középkorú emberek kategóriájához?

Talán, mert ennyi évesen nem úgy kéne viselkedni, mint egy kamasz?

Tulajdonképen, nyugtass meg, hogy te ugye nem akarsz családot alapítani?

2019. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem a férfiakra mondják, hogy 30 évesen már komolyban kell gondolkozni, hanem a nőknek. Egy férfi a 40-es éveiben is bőven ráér családot alapítani. Viszont ha egy nő 30 éves és nincs még a kiszemeltje se meg, és csak olyan pasikkal kavar még mindig akiknek csak szexre kell, ne adj isten egy nős és családos férfi szeretője (ez is nagyon gyakori), akkor érdemes elgondolkodnia. Ha most 30 éves, akkor mire megtalálja az igazit meg minden lehet már 35 lesz. Egy nőnek meg 35 fölött már kockázatosabb a gyerekvállalás + egyre gyérebb férfiaknak kell már. Abban a korban már nem kapkodnak annyira a nőkért sem, ezért aki tud annak még "jó áron" el kell adnia magát, fiatalon.
2019. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Én is ennyi idős vagyok azzal a különbséggel hogy nekem eddig egy nő sem volt az életembe de nem is görcsölök rá és szarok a társadalmi elvárásokra.
2019. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

a 30 már a vége apa.ezekre mondják hogy vén csont.

amúgy totál a te döntésed.én sem találok párt 30 felett.

hülye pitsákra nem is vagyok kíváncsi.

30 felett csajok nem szívesen vállalnak gyereket.

csaj ismerősöm már 24 évesen pánikba volt már nem találja az IGAZIT.

hogy lesz így család stb.aztán 26 tól felfelé csak gazdag pasikkal jött össze.

de mégsem volt nyerő a recept. :) ilyenek ezek a jányok.


rengetegen 20 évesen azt hiszik komoly kapcsiba vannak aztán meg jön a válás.

már nem menő a rossz házasságban kényszerből leélni az életed.

régebben fiatalabban házasodtak,de teljesen más volt a berendezkedés.

volt biztos életed,háttered lehetőségeid.

most semmi sem biztos,cserébe tied lehet a világ.

jobban jársz saját cáljaid valósítod meg.

2019. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Majd az oviban a Nagypapanak néznek.
2019. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor élj igazán! (Csak vedd tudomásul, hogy aktiv életed fele már mögötted van!)
2019. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!